PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=183358}

Noce i dnie

7,7 9 779
ocen
7,7 10 1 9779
Noce i dnie
powrót do forum serialu Noce i dnie

można go oglądać w kółko a i tak zawsze wzrusza.
za każdym razem odnajduję w nim coś nowego.
a pani Barańska jest po prostu boska!!

ocenił(a) serial na 9
gilly_anderson

W pełni się zgadzam. Zarówno film jak i serial mogę oglądać na okrągło, chyba nigdy mi się nie znudzi :) No a ten walc... po prostu bajka!!! Uwielbiam tę muzykę. Obok motywu z "Polskich dróg" mój ulubiony ;)

gilly_anderson

Jestem zafascynowany tym filmem i serialem! szkoda tylko, że nie produkują już takich seriali!

ocenił(a) serial na 7
gilly_anderson

oboje główni aktorzy są niesamowicie
uwielbiam postać Bogumiła, jestem nim wręcz zafascynowana, zawsze jak oglądam ten film:)
ale cały ten film jest genialny :) niegłupie spojrzenie na miłość, pozbawiony ckliwość

gilly_anderson

Zgadzam się, ale znam takich, co nie cierpią tego filmu, choć nie należą już do najmłodszego pokolenia.

ocenił(a) serial na 10
ellia2

Powieść "Noce i dnie" jest wspaniała a film arcydzieło.

ocenił(a) serial na 8
ellia2

Muszę Cię zmartwić. Mój mąż go nie znosi - twierdzi że go dołuje ;). W przeciwieństwie do mnie oczywiście. Dla mnie to prawdziwa perełka. Mogę oglądać go w nieskończoność - co za kreacje, jakie scenografie i kostiumy - czasem mam wrażenie jakbym oglądała coś, co powstało właśnie w czasach współczesnych Basi i Bogumiłowi.

honey_filmaniak

Najczęstszy powód nieznoszenia tego filmu, to irytacja Barbarą. :) Kiedy czytałam po raz pierwszy "Noce...", jeszcze w liceum, też mnie denerwowała, a dziś ją lubię i rozumiem. Książkę przeczytałam dwa razy i już na pewno po nią nie sięgnę, ale po film na pewno tak! W ubiegłym roku kupiłam sobie cały serial. :)

ocenił(a) serial na 10
ellia2

To prawda z wiekiem spojrzenie na postać Barbary łagodnieje i już ja przy najmniej oceniam ją calkiem inaczej niż przy pierwszych razach ogladania tego wspanialego serialu. Wydawala mi się kiedyś strasznie wymagajaca, marudna, ale rozumiem ja w pełni.

ocenił(a) serial na 10
gilly_anderson

Zgadzam się. To piękny film o życiu. Wielkie kino. Ta wersja składająca się z wielu odcinków jest moim zdaniem dużo lepsza niż wersja dwuczęściowa.

gilly_anderson

Nie chciala dac Bogumilowi, haha biedaczek

ocenił(a) serial na 9
gilly_anderson

Muzyka Kazaneckiego wymiata. Dla niektórych fragmentów soundtracku specjalnie wracam do konkretnych scen serialu byleby je usłyszeć. Szkoda, że nie powstał jakiś oficjalny OST zawierający całą ścieżkę dźwiękową z serialu. Na własne potrzeby niektóre utwory nazywam imionami postaci, których dotyczą np. Tereska Theme (tego jest sporo w drugim odcinku) czy Celina Theme.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones