serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Nouvelle Adresse

2014
1h
2
chce zobaczyć
Nathalie, samotna matka po czterdziestce, umierająca na raka przed odejściem usiłuje przygotować troje swoich nastoletnich dzieci do dorosłego życia. Zobacz pełny opis
Nouvelle Adresse zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Nathalie Lapointe (Macha Grenon) to szanowana dziennikarka pisząca dla poczytnego kanadyjskiego dziennika, a prywatnie samotna matka trojga nastolatków. Jej życie rodzinne wywraca się do góry nogami, kiedy dowiaduje się o nawrocie choroby nowotworowej. Rokowania są złe - rak jest w terminalnym stadium, co wyklucza powrót do zdrowia. PrzedNathalie Lapointe (Macha Grenon) to szanowana dziennikarka pisząca dla poczytnego kanadyjskiego dziennika, a prywatnie samotna matka trojga nastolatków. Jej życie rodzinne wywraca się do góry nogami, kiedy dowiaduje się o nawrocie choroby nowotworowej. Rokowania są złe - rak jest w terminalnym stadium, co wyklucza powrót do zdrowia. Przed śmiercią kobieta musi przygotować dziewiętnastoletniego Émile (Antoine Pilon), czternastoletnią Léa (Marguerite Bouchard) i dwunastoletnią Romy (Jade Charbonneau) do dorosłego życia oraz zabezpieczyć ich przyszłość.

studio
Sphère Média Plus
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Montrealu (Kanada).
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones