SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2014
1
chce zobaczyć
{"id":"693555","linkUrl":"/serial/Nouvelle+Adresse-2014-693555","alt":"Nouvelle Adresse","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/35/55/693555/7718953.2.jpg"}
Nathalie, samotna matka po czterdziestce, umierająca na raka przed odejściem usiłuje przygotować troje swoich nastoletnich dzieci do dorosłego życia.
{"seasons":[3,2,1]}
34
twórca
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Nouvelle+Adresse-2014-693555/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/693555","link":"/serial/Nouvelle+Adresse-2014-693555/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/693555","link":"/serial/Nouvelle+Adresse-2014-693555/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
[]

Nathalie Lapointe (Macha Grenon) to szanowana dziennikarka pisząca dla poczytnego kanadyjskiego dziennika, a prywatnie samotna matka trojga nastolatków. Jej życie rodzinne wywraca się do góry nogami, kiedy dowiaduje się o nawrocie choroby nowotworowej. Rokowania są złe - rak jest w terminalnym stadium, co wyklucza powrót do zdrowia. PrzedNathalie Lapointe (Macha Grenon) to szanowana dziennikarka pisząca dla poczytnego kanadyjskiego dziennika, a prywatnie samotna matka trojga nastolatków. Jej życie rodzinne wywraca się do góry nogami, kiedy dowiaduje się o nawrocie choroby nowotworowej. Rokowania są złe - rak jest w terminalnym stadium, co wyklucza powrót do zdrowia. Przed śmiercią kobieta musi przygotować dziewiętnastoletniego Émile (Antoine Pilon), czternastoletnią Léa (Marguerite Bouchard) i dwunastoletnią Romy (Jade Charbonneau) do dorosłego życia oraz zabezpieczyć ich przyszłość.

studio
Sphère Média Plus
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Montrealu (Kanada).

forum serialu Nouvelle Adresse

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego serialu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.