PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94296}

Nowe przygody Supermana

Lois & Clark: The New Adventures of Superman
6,5 7 506
ocen
6,5 10 1 7506
Nowe przygody Supermana
powrót do forum serialu Nowe przygody Supermana

Pytanie...

ocenił(a) serial na 10

Ja mam takie pytanie... bo do tej pory bylam przekonana, ze jak "NPS" pojawily sie pierwszy raz w bezplatnej TV to wlasnie Polsat emitowal ten serial, a dopiero po jaaaakims tam czasie TVN. I ostatnio ktos probuje mi wmowic, ze serial ten emitowany byl tylko i wylacznie na TVNie, z czym nie moge sie zgodzic. Jednakze nigdzie nie moge znalexc potwierdzajacej to odpowiedzi. Dlatego moze ktos, kto ogladal ten serial moglby mi pomoc? Z gory dziekuje :)

MonRon

Mogę stanowczo potwierdzić. Całkiem niedawno oglądałem pierwszy odcinek (pilot) tego serialu, który mam nagrany na kasecie i mogę cię zapewnić, że widnieje tam stare logo Polsatu.

MonRon

Jasne, że pierwszy był Polsat(no jesli liczyć płatne TV to Canal +, choć chyba puszczał ten serial w paśmie odkodowanym, jeśli się nie mylę). Pamiętam te czasy, nie mogłem przegapić żadnego odcinka. :) Ech... czasy podstawówki...

ocenił(a) serial na 10
MonRon

Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi, wiedziałam, że się nie mylę :)
Trochę po czasie, ale zawsze tym niedowiarkom mogę podrzucić ten link i będą mieć dowód czarno na białym :)
A byłam przekonana, że na polsacie, bo od samego początku oglądałam ten serial, nawet jak potem go na polsacie powtarzali.

@Legolas
Jasne, że chodziło mi o bezpłatną TV ;)

MonRon

Od 01/09/1997 na Polsacie pt. "Powrót Supermana":
https://staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/01_wrze%C5%9Bnia_1997

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones