PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556879}

Odcinki

Episodes
7,2 4 171
ocen
7,2 10 1 4171
7,8 5
ocen krytyków
Odcinki
powrót do forum serialu Odcinki

Final

ocenił(a) serial na 8

Swietny, walka matta z seanem komiczna, klotnia po powrocie do domu megasna, moment jak dzwoni telefon matta bylem pewien, ze to koniec odcinka, a tu zonk xD

Czekam z niecierpliwoscia na 2 sezon :)

klimuszko

Pierwsze 2 odcinki oglądałem od razu po ich premierze. Niestety nie spodobało mi się zbytnio więc sobie serial odpuściłem. Wczoraj przeczytałem na filmwebie opinie że od 3 odcinku jest coraz lepiej no i wziąłem sprawy w swoje ręce. Nie rozczarowałem się - Oglądnąłem wszystkie odcinki za jednym posiedzeniem. Końcówka bardzo fajna.

BTW. Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi krótkimi serialami? Tak samo z tym "The Walking Dead". Dali 6-7 odcinków i każdą czekać rok na kolejne 7 - bezsens totalny. Oglądać 4 godziny i czekać rok na kolejne 4? Kto to wymyśla?

Damianekkk

Tak, serial zdecydowanie z odcinka na odcinek robił się coraz lepszy :D Ostatnie dwa były chyba najlepsze. Ale ta ich walka to naprawdę boska :D
No właśnie-czemu jeden sezon ma tylko 7 odc? Ja się dopiero zaczynałam rozkecać... Wiadomo coś, kiedy będzie drugi sezon?

ocenił(a) serial na 8
fisia_mt

mnie w walce rozlozylo to wielokrotne powtarzenie jak matt probowal wstac, a sean go za gacie na dol ponownie ;P

co do drugiego sezonu to ciezko cokolwiek znalezc...gdyby nie ten tytul serialu to moze, ale episodes nawet z roznymi zapytaniami to mnie przerzuca na rozne seriale...

ocenił(a) serial na 7
klimuszko

scena ze ściąganiem na dół fantastyczna:) jak zające skaczące w trawie:) i te przeskoki kamery - filmowanie z wnętrza i zza okna. i kłótnia po powrocie. i tekst Matta "wy to się potraficie kłócić" :)))))))) a poza tym intryguje mnie zapach perfum, bo lubię cynamon:)

ocenił(a) serial na 7
Damianekkk

Dzieje się tak, bo jest to sezon 1. Jest to standardowa polityka zamówień wśród nowych projektów, które nie dają gwarancji dużej oglądalności. W przypadku The Walking Dead sezon 2 ma mieć już 13 odcinków.

klimuszko

oby pojawił sie 2 sezon, nie wiadomo jaką oglądalność ma serial. Trzymam kciuki, oby sie udało. Fajny, lekki serial

ocenił(a) serial na 8
klimuszko

Drugi sezon "Episodes" został potwierdzony przez Showtime. Prawdopodobnie będzie miał premierę w styczniu przyszłego roku.

Aleksiss

2 sezon będzie miał 9 odcinków:P

ocenił(a) serial na 10
zemstafreda

Powiedz, że żartujesz ??
Serial genialny. Co prawda 1 odcinek, właściwie bez Matta, to zbyt ciekawy nie był, ale kolejne to już świetne ;)

Oby 2 sezon miał przynajmniej kilkanaście, a najlepiej standardowo 24 odcinki.

ocenił(a) serial na 10
klimuszko

Serial boski ;D scena walki wymiata ;D jak rowniez klotnia Matta i Seana przed walka i rzucanie perfumami ;D sciaganie na dol rozwala :P
Az nie moge doczekac sie 2 sezonu a Matt wyglada o wiele lepiej teraz niz w "Friends"

ocenił(a) serial na 8
Bonnie807

Walka była świetna, a reakcja Matta na zapach rozbitych perfum przezabawna :D
Od 3. odcinka tendencja jest zdecydowanie wzrostowa, oby tak dalej... Czekam z niecierpliwością na 2. sezon ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones