serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Odcinki

Episodes
2011 - 2017
30 min.
7,2 4 162
oceny
7,2 10 1 4162
7,7 3
oceny krytyków
Sean i Beverly przyjeżdżają do Los Angeles nakręcić remake serialu komediowego, za który dostali w Wielkiej Brytanii nagrodę BAFTA. więcej mniej
Odcinki zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Sean (Stephen Mangan) i Beverly (Tamsin Greig) Lincoln przyjeżdżają do Los Angeles na zaproszenie producenta z wielkiej stacji telewizyjnej, który chce nakręcić remake serialu komediowego, za który dostali w Wielkiej Brytanii nagrodę BAFTA. Zderzenie z rzeczywistością Hollywood okazuje się jednak dla nich pasmem nieustannychSean (Stephen Mangan) i Beverly (Tamsin Greig) Lincoln przyjeżdżają do Los Angeles na zaproszenie producenta z wielkiej stacji telewizyjnej, który chce nakręcić remake serialu komediowego, za który dostali w Wielkiej Brytanii nagrodę BAFTA. Zderzenie z rzeczywistością Hollywood okazuje się jednak dla nich pasmem nieustannych rozczarowań. Zostają zmuszeni do zmian w scenariuszu, które pozwoliłyby obsadzić w roli głównej Matta LeBlanca (Matt LeBlanc gra samego siebie).

studio
British Broadcasting Corporation (BBC) / Crane Klarik / Hat Trick Productions / więcej
tytuł oryg.
Episodes
inne tytuły
Pierwotnie rolę Beverly miała grać Claire Forlani, ale opuściła obsadę w kwietniu 2010 roku, kiedy serial był jeszcze pre-produkcji.
Thomas Haden Church miał grać rolę Merca Lapidusa, jednak z powodu innych zobowiązań musiał zrezygnować. 
Serial kręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych