PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015187}

Oddychaj

Keep Breathing
4,7 3 862
oceny
4,7 10 1 3862
Oddychaj
powrót do forum serialu Oddychaj

Za nisko..

ocenił(a) serial na 5

Moim zdaniem serial wcale nie jest taki zły. Owszem, wiele rzeczy można było zrobić lepiej, ale ocenianie go na 2 czy 3 czy raczej przesada. Jeśli ktoś oglądał zwiastun i nabrał ochoty na widowisko typu "Tomb Raider", gdzie akcja i widowiskowe przygody głównej bohaterki praktycznie nie znikają z ekranu - to faktycznie mógł się czuć zawiedziony. Jednak moim zdaniem w tym serialu sama akcja nie byłą najważniejsza. Oczywiście, nie zamierzam dorabiać jakiejś wielkiej ideologii do tego, co zobaczyłem - po prostu taki tam średniak, na nudny deszczowy (jak dziś) wieczór. Dla mnie 5/10, bo ani tragiczne ani wybitne ;)

flavious

A może ktoś powiedzieć o co chodziło z ciążą, przysypiałem na tych retrospekcjach i nie chce drugi raz oglądać. W ostatnich kadrach ona widzi przyszłość i rodzi, czy juz ma dziecko gdzies z ojcem?

lubiekobiety

Ponieważ w ostatniej scenie udało się ją odratować, to podejrzewam, że jakimś cudem mimo przygniecenia tym głazem nie straciła dziecka, a sceny w ostatnich kilku minutach serialu pokazywały dalszy los tzn. poród.

ocenił(a) serial na 7
Martyna_Now

(Nie) dziękuję za spoiler

ocenił(a) serial na 3
flavious

Zwiastuna nie widziałem, włączyłem tylko kierując się opisem na Netfliksie, ale ocena max 3 i to tylko ze względu na niezłe zdjęcia i widoki. Najbardziej irytowała mnie sama główna bohaterka, której w zasadzie nie ma za co lubić. Podejrzewam, że ktoś postanowił dać retrospekcje i uznał, że to super pomysł...ale historia, która jest przez nie pokazywana ani nie jest ciekawa, ani nie szokuje, ani nie wywołuje sympatii. Jest taka zupełnie nijaka. W pewnym momencie zaczęliśmy (jak pewnie spora część widzów) przewijać te sceny, bo człowiek odruchowo sięgał po telefon albo zajmował się czym innym, znudzony retrospekcjami. Najśmieszniej w ten sposób oglądało się bodajże 4 odcinek, w którym jeśli właśnie pominąć te retrospekcje to "bohaterka" cały odcinek po prostu szła przez las.
Serial ma też drugi plus, pokazuje, że w momencie gdy Netflix zaostrzy zasady kont i ograniczy współdzielenie w naszym kraju (albo będzie dodatkowo płatne) to bez żalu i wielkiej straty będzie można się z nim rozstać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones