PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527247}

Odmienić los

Bella Calamidades
6,8 262
oceny
6,8 10 1 262
Odmienić los
powrót do forum serialu Odmienić los

Jak wyżej,bardzo chciałabym dowiedzieć się, gdzie mogę zobaczyć powtórki? Może ktoś wie czy stacja znowu coś pozmienia? Mam nadzieje, że zostanie po dwa nowe odcinki :( tylko niewiem gdzie zobaczyć powtórki, ktoś pomoże? Proci cudowni, cudowny Marcelo i Lola,oprócz nich Lorenca, Nacho, Regina i synowie też wiele wnoszą,pozostałe osoby mnie wnerwiają,ale tak jest w każdej telce, tylko że ja bym już dawno wyrzuciła te dwie - Prisscille i Silwanę oraz utemperowałabym tą służącą Juane, bo jest bezczelna.

ocenił(a) serial na 6
Monica_7

http://playpuls.pl/seriale-telenowele/odmienic-los

ojejku_ojejku

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Niestety mam zepsuty laptop, może uda mi się chociaż na komórce.

Monica_7

Ja właśnie na komórce oglądam. Z braku laku dobre i to. ;-)

malga927

Niestety u mnie na Nokia Lumia nie mogę zobaczyć żadnego z tych odcinków:( jakiś komunikat i krzyżyk na obrazku. Ktoś miał podobny problem? :(

Monica_7

I niestety mają tam błąd, bo 31 odcinek to tak naprawdę 30, czyli źle podają, bo już 32 jest w porządku ale 31nie ma, pisze że to 31 a w rzeczywistości to 30. Też to zauważyliście? Bo sprawdziłam na komputerze taty. Niestety już zabrał go do pracy i nie obejrzę :( proszę o pomoc,gdzie jesteście mogę zobaczyć :(

ocenił(a) serial na 3
Monica_7

Mi jak się nieraz nie uda obejrzeć w tv to oglądam na dailymotion.

Monica_7

Ja oglądam na videoanyfiles. Na sony Xperia w playpuls też nie mogę też wyskakuje mi komunikat o jakimś błędzie. Al np. na starym nie firmowym smartfonie oglądam bez problemu i ogląda się super.

malga927

Dziękuję kochani będę musiała pomyśleć jak zobaczyć powtórki, na Nokia Lumia nie idzie,a komputer to będę musiała posłać do naprawy. Ciężko coś znaleźć przez komórkę, tym bardziej Nokia Lumia ma wgrany Windows, ale nie chce odtwarzać filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones