PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843952}

Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę

Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
7,5 10 915
ocen
7,5 10 1 10915
Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę
powrót do forum serialu Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę

Opinia matki

ocenił(a) serial na 10

Po pierwsze byłem w szoku jak matka skrytykowała to że obrońcy zwierząt z taką dokładnością szukali szczegółów w pokoju na filmie by go znaleźć. Widać dla niej zabicie kotów w tak okrutny sposób to jest nic złego i nie jest to powód aby kogoś za to scigać! Przecież ich celem było złapane tego zwyrodnialca więc to jest oczywiste że musieli zbadać każdy szczegół widoczny na filmie. Ona jest tak samo zimna jak ten syn skoro to co zrobił z tymi kotami w ogóle jej nie poruszyło. Druga sprawa to obecność Manny'ego w tej całęj sprawie. Według matki to za te wszystkie zbrodnie popełnione na tych filmikach odpowiedzialna jest jakaś trzecia osoba. Nie chce mi się w to wierzyć i uważam że to jest totalna bzdura. Skoro matka mówi że policja zarekwirowała jej laptopa na którym były dowody obecności manny'ego to chyba policja nie jest głupia i jeżeli im o tym powiedziała to na pewno by tego nie zignorowali i sprawdziliby ten materiał. Poza tym jeżeli Manny zmuszał go do tych zbrodni to dlaczego nie uciekł z Kanady przed zabiciem Jun Lina tylko po ? Przecież mógł się zwyczajnie nie spotykać już więcej z Mannym i powiedzieć o tym komuś lub uciec by tą sprawę rozwiązać. Ale nie, on poszedł kolejny raz i nagrał kolejny filmik zabijając kota. To wszystko się kupy nie trzyma. Poza tym skoro Manny tak bardzo chciał żeby Luka zabił Juna Lina to dlaczego nie było go w mieszkaniu tylko czekał na zewnątrz ? Według mnie to jest totalny zimny psychopata któremu nie można ufać za grosz i to co matka mówi próbując go przedstawić w jak najlepszym świetle to są totalne bzdury. Jak tylko go zobaczyłem w wywiadach to od razu pomyślałem że ten gość jest chory na umyśle rozmawiając o tych operacjach plastycznych. I ten jego wizerunek idealnego ładnego chłopca, wygląda na zdemoralizowanego geja. Po tym co zrobił, ktoś taki nigdy nie powinien wyjść na wolność. W sumie wniosek jest taki że jego uroda była dla niego przekleństwem i doprowadziło to do zniszczenia jego życia. Sam dokument po prostu genialny, ogląda się jednym tchem od początku do końca. A ta jego matka wyglądała jak wiedźma w tym dokumencie więc jej bym nie ufał. Widać że to nie była raczej normalna rodzina tylko jakaś patologia.

ocenił(a) serial na 8
Robson293

do tego, o tym że ta rodzina była patologiczna, świadczy fakt, że matka widziała ze syn jest męską prostytutką i traktowała to jak normalny zarobek.

TomaszN87

dokładnie! bo dobrze na tym zarabiał, wiec w sumie wszystko ok...

ocenił(a) serial na 8
Robson293

Wczoraj obejrzałam z mężem jednym tchem ten dokument, od razu powiedziałam że z jego matką nie jest ok, ma w oczach obłęd, mąż w nocy czytał dużo o tej sprawie. Ta kobieta wychowała potwora bo sama nim była. tu zacytuje fragment jego biografii

"Matka chłopca miała też obsesję na punkcie czystości, dzieciom wpajała przekonanie, że zwierzęta są brudne, przenoszą zarazki i brzydko pachną. Często karała, nie wpuszczała dzieci do domu zamykając je za karę w samochodzie, a młodszego brata przywiązywała do krzeseł. Raz nawet wyrzuciła z domu króliczka należącego do jej dzieci i zostawiła go na dworze, aby zamarzł. Dzieci bały się matki, a ona bała się zarazków tak, że ciągle nosiła maskę chirurgiczną i gumowe rękawice. Dzieci musiały ciągle myć ręce, nie mogły korzystać z publicznych toalet. Eric miał także wrażenie, że nawet ojciec jest zdominowany przez Annę i nie ma żadnego wpływu na jej traktowanie dzieci, choć sam nigdy ich nie krzywdził.

Rodzice jeszcze w dzieciństwie Erica, ze względu na problemy w rodzinie rozwiedli się. Przyczyniły się do tego między innymi stosunki rodzin Anny i Donalda, a dodatkowo problemy wychowawcze z najstarszym synem. Wkrótce po rozstaniu z mężem matka dzieci znalazła sobie kochanka, który fizycznie się nad nimi znęcał, a 16-letni Eric, nie mogąc tego znieść wyprowadził się do ojca, później do babci, często zmieniając miejsce zamieszkania. W 1996 roku ojciec Erica miał już zdiagnozowano chorobę dwubiegunową, natomiast jakiś czas później schizofrenię paranoidalną."

ocenił(a) serial na 6
nikita2412

Mogę prosić o tytuł biografii?

ocenił(a) serial na 7
Robson293

Zaburzenia osobowości nie biorą się z powietrza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones