PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031617}

Odwet oceanu

Der Schwarm
6,4 184
oceny
6,4 10 1 184
Odwet oceanu
powrót do forum serialu Odwet oceanu

Porażka

ocenił(a) serial na 3

Najlepszy przykład jak " ideolodzy" kina potrafią spieprzyć ekranizację świetnej powieści. Ucieszyłem się gdy sie dowiedziałem że powstała superprodukcja na podstawie jednej z moich ulubionych książek. Po pierwszym odcinku miałem już dość . Obejrzałem do końca , dziwiąc się czemu to robię. Zmieniono postacie na jakieś dziwolągi . W filmie wszyscy naukowcy są czarnoskórzy , w książce nie . W filmie musiał się znaleźć wątek homoseksualny . Musiał też znaleźć się wątek o kobiecie samotnie wychowującej gromadkę dzieci , bo mąż nie jest do tego potrzebny . Jedna pani profesor zachowuje się jak durna komisarz Komisji Europejskiej , itd itd . Masakra ....

ChrisKrasz

osoby czarne i homo to normalność w dzisiejszym świecie, skąd takie zdziwienie to nie średniowiecze skoro papież daje błogosławieństwo osobom homo, każdy ma prawo żyć jak chcę i z kim chcę

ocenił(a) serial na 3
Weronka90

Nie zrozumiałaś mnie. Nie mam nic przeciwko osobom o innym kolorze skóry. Jednak gdybyś przeczytała powieść to nie znajdziesz w niej ani jednego czarnoskórego naukowca . Nie ma też wątków lgbt . Obecne wsadzanie na siłę wymienionych przeze mnie wątków jest moim zdaniem nie w porządku . Z drugiej strony, jeszcze 20 lat temu w Norwegii nie było prawie wcale Afrykanów i ludzi z Bliskiego Wschodu . Dzisiaj .... Jest ich za dużo i raczej nie kształcą się na profesorów ...

ChrisKrasz

To chyba masz problemy ze wzrokiem. W filmie 2 naukowców jest czarnoskórych - Sigur Johanson i Samantha Crowe.

ocenił(a) serial na 3
lkm

Nie potrafisz pisać tak by kogoś nie urazić i nie być agresywną ? To ci odpiszę tak . To ty masz problem i ze wzrokiem i z postrzeganiem świata , a przede wszystkim z dobrym wychowaniem . Mam w d... czy ta czy inna postać w filmie jest czarna jak smoła, czy tylko trochę ciemniejsza czy tylko beżowa . To ty masz z tym problem . Przeczytaj książkę to może zrozumiesz i wtedy sie wypowiadaj . Podejrzewam że tego nie zrobisz tylko dalej bedziesz snuć swoje rasistowskie dywagacje o kolorach .

ChrisKrasz

Brawo. Jestem pod wrażeniem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones