PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=310768}
7,2 22 402
oceny
7,2 10 1 22402
Ogniem i mieczem
powrót do forum serialu Ogniem i mieczem

Fajnie się ogląda, Zamachowski w roli Wołodyjowskiego nieźle bawi, Kowalewski świetny, Malajkat też wesoły. Ogólnie dobra zabawa

ocenił(a) serial na 10
meikewer

Zgadzam się , że wątków komediowych w filmie i powieści jest sporo, ale to raczej film historyczno-przygodowy nie komediowy, bo raczej nie oto w nim chodzi...

ocenił(a) serial na 7
sarmackipolak

Masz rację, ale tak im jakoś trochę wesoło wyszło:)

ocenił(a) serial na 10
meikewer

A jeśli mogę spytać, co doprowadziło cię w tym filmie do takiego śmiechu?

ocenił(a) serial na 7
sarmackipolak

Zagłoba, Malajkat i "poważne" miny Zamachowskiego

ocenił(a) serial na 10
meikewer

Zagłoba i Rzędzian mają wiele fajnych wątków/ scen komediowych, również często się uśmiechałem, bo sienkiewiczowski humor jest super. Natomiast Wołodyjowski mi się podobał i dla mnie jego "poważne" miny naprawdę były poważne.

ocenił(a) serial na 7
sarmackipolak

No akurat dla mnie to była niestety pomyłka. Zamach jest świetnym aktorem, ale ma fizjonomię bogu-ojczyźnianą, czy może lepiej chłopsko-robotniczą i czego by nie robił, Łomnickiego mi nie zastąpi

ocenił(a) serial na 10
meikewer

Też zgadzam się ,że Łomnickiego nie zastąpi, ale w tym czasie nie było lepszego aktora do tej roli. Zamachowski zagrał bardzo dobrze młodego, jeszcze nie doświadczonego małego rycerza.

ocenił(a) serial na 7
sarmackipolak

Ale wiesz, z ta jego aparycją.. zagrał OK, ale nie pasował:) Louis de Funes też był genialnym aktorem, ale czy jako Hitler dobrze by pasował...(nie w komedii)

ocenił(a) serial na 10
meikewer

Ja bym tych dwóch aktorów jednak nie porównywał bo to inna bajka. Mi tak jak mówię Zamachowski pasował i dobrze to zagrał a i fizycznie był ucharakteryzowany na Łomnickiego.

ocenił(a) serial na 7
sarmackipolak

No dla mnie Zamach ma po prostu za bardzo "chłopską" twarz, dlatego mi nie pasił, ale to rzecz gustu

ocenił(a) serial na 10
meikewer

A jak wiemy o gustach się nie dyskutuje, bo i nie ma sensu, gdyż każdy ma prawo do swojego zdania.

ocenił(a) serial na 7
sarmackipolak

Dokładnie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones