PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=310768}
7,2 22 402
oceny
7,2 10 1 22402
Ogniem i mieczem
powrót do forum serialu Ogniem i mieczem

Krzesimir Debski dal z siebie wszystko, chylic glowy. Swietne kreacje Kowalewskiego i
Zborowskiego, troche bezbarwni Zamachowski i Zebrowski. Ale gra Wojciecha Malajkata...
Lepszego Rzedziana nie moglibysmy ujrzec ;) Osobiście jednak twierdze, ze zbyt wiele
wydarzen pominal Hoffman... Mimo wszystko dobry, solidny serial ;)

ocenił(a) serial na 10
de_niro_fan_500

Domogarow też jest rewelacyjny :)

ocenił(a) serial na 8
Agness_92

Ja bym na miejscu Heleny wybrała Bohuna ;)

_halina_90

Ja również. Wydaje mi się, że kochał ją znacznie bardziej niż Skrzetuski. Dla Bohuna na pierwszym miejscu stał nie honor kawalerski tylko Helena. Dla niej był gotów na wszystko. Skrzetuski nie był zdolny do poświęceń. Twierdził, że ją kochał. Moim zdaniem bardziej liczyła się dla niego Polska i Jaśnie Oświecony Książę Wojewoda. Na przykład gdy dowiedział się od Zagłoby o miejscu ukrycia Kniaziówny, wybierał się jak sójka za morze do Baru, pomimo, że pozycję w wojsku Jaremy już posiadał. Fakty przemawiają same za siebie.

Ejrene

No tak przecież Skrzetuski myślał trzeźwo, nie oszalał z powodu kobiety lecz się w niej zakochał. Jak dla mnie był to taki ideał polskiego patrioty,szlachcica, oczywiście kochał Helenę, ale najważniejsze były 3 rzeczy Bóg, Honor,Ojczyzna może potem kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones