PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=327888}
5,8 30
ocen
5,8 10 1 30
Oku sama wa Joshi Kousei
powrót do forum serialu Oku-sama wa Joshi Kousei

Jak sądzicie co mogłoby się wydarzyć już po ostatnim odcinku? Wasze przemyślenia:

Wg mnie mogliby zrobić, że Asami widząc jak bardzo jak jej przyjaciółki, martwiły się, że Ichimaru zrezygnował ( pobiegła powiedzieć Asami), wyjawiła im ich sekret, co tylko lekko je zaskoczyło, ale się ucieszyły. Nikomu nie zdradzając tajemnicy, ukończyła szkołę i poszła na studia. Pracę znalazła w dobrze prosperującej firmie i została matką trójki dzieci.

Taka byłaby fajna kontynuacja... wg mnie

PS. jeśli by wejść w fantastykę, mogliby zostać zamienieni w wampiry, by być razem już na wieki... :)

ocenił(a) serial na 7
marek034

Widzę, że romantyk z Ciebie:-) Według mnie to najpierw by sobie ulżyli wreszcie, najlepiej gdzieś z dala od domu (z wiadomych względów), a potem ona dalej trzymałaby w tajemnicy, że ma męża do ukończenia szkoły (bo nikomu by nie było na rękę, żeby się ujawnili). No, a potem to już różne rzeczy mogą się dziać, jak to u młodych małżeństw... Ja bym się tam drugiego dna nie doszukiwała - fabuła też nie była zbyt wysokich lotów. Byłam pozytywnie zaskoczona, że przez cały serial jedyne , co udało im się zrobić to ukradkowe pocałunki, a tu w ostatnim odcinku taka śmiała scena...;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones