Olive Kitteridge

2014 4 odcinki
Olive Kitteridge
8,1 14 069
ocen
8,1 10 14069
12 930
chce zobaczyć
8,3 11
ocen krytyków
{"rate":8.27273,"count":11}
{"type":"film","id":605700,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Olive+Kitteridge-2014-605700/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Olive Kitteridge
  • michal_blus ocenił(a) ten serial na: 8

Frances McDormand jest jedyną aktorką, która mogła by zagrać główną rolę w filmie o Marii Skłodowskiej-Curie. W tym serialu pokazała aktorstwo genialne!

• sevasevol ocenił(a) ten serial na: 8

michal_blus Zachwycalam sie nia przez cale 4 odcinki. Do chwili kiedy pojawil sie Murray i ja zagial ale moze to tylko moja opinia.

• michal_blus Prawda? Odrazu mi cos przykulo uwage .Ogolnie cenie ja jako aktorke poniewaz jest jedna z niewielu amerykanskich ktore starzeja sie naturalnie. Ma charakterystyczny wyraz twarzy i wedlug mnie jest w stance zagrac kazda role jako towards babka z przecietna uroda.

• eu_geniusz1 ocenił(a) ten serial na: 9

michal_blus 100% racji. Jak zobaczyłem ją w Fargo - uznałem, że to jedna z najlepszych ról kobiecych w historii.

• eu_geniusz1 potwierdzam, Frances jest aktorką wybitną, teraz rola w 3 bilobordy, majsterczyk

• Krzywa79 ocenił(a) ten serial na: 9

michal_blus Niesamowita! Gra tak jakby nie grała. Jest całkowicie naturalna i przekonująca! Nieznośna, złośliwa a przy tym urocza. Patrząc na Nią- chce się jeszcze tej postaci!