Olive Kitteridge

2014 4 odcinki
Olive Kitteridge
8,1 14 069
ocen
8,1 10 14069
12 930
chce zobaczyć
8,3 11
ocen krytyków
{"rate":8.27273,"count":11}
{"type":"film","id":605700,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Olive+Kitteridge-2014-605700/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Olive Kitteridge
  • cezarro ocenił(a) ten serial na: 9

W końcu serial, który o czymś mówi. Pozbawiony pseudointelektualnego nadęcia ubranego w durny
    mistycyzm typu Pozostawieni. Aż miło, że ktoś jeszcze potrafi nakręcić kapitalny obraz bez łączenia
    się z kosmosem. Godne oglądania i polecenia.

• sylwiak32 ocenił(a) ten serial na: 10

cezarro Zgadzam się.Szkoda tylko,że tak słabo reklamują ten serial.I jak nie lubie Frances to tutaj jest boska.No i przede wszystkim naturalna.

• katsyb ocenił(a) ten serial na: 8

cezarro Też się zgadzam, można?, można! zrobić dobry serial bez wymysłów i jakiś niezrozumiałych bzdur. Pięknie się to oglądało, pozwalało na przemyślenia i wczucie się w to ich zwykłe, niezwykłe życie. Również polecam!

• vasil87 ocenił(a) ten serial na: 9

cezarro Szkoda tylko, że jak powstanie znakomity serial, to ma tylko 4 odcinki. Mimo wszystko warto oglądać dla tych kilku godzin prawdziwej przyjemności.

• vasil87 siegnijcie po powiesc na podstawie, ktorej powstal serial.jest znakomita.

• vasil87 ocenił(a) ten serial na: 9

diepole Faktycznie, nawet nie pomyślałem. To już wiem o co poprosić św. Mikołaja :-)

• Campe ocenił(a) ten serial na: 9

cezarro Trafny komentarz. Niezwykle miło ogląda się takie produkcje. Historie opowiedziane bez nadęcia, bezpretensjonalnie, bez nużącej psychologizacji a jednak głębokie. A gra F. McDormand... cudowna.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 9

cezarro Tak bardzo chciałbym obejrzeć ten serial po tym opisie, jednak nie zniosę tej aktorki, jakiś uraz. Najprawdopodobniej po Fargo :/

Ja też omijałam filmy z Frances,też prawdopodobnie po fargo,jednak warto dać jej szansę,jest REWELACYJNA!Cały serial jest cudny.Właśnie po raz trzeci oglądam 3 odcinek i pewnie na tym nie skończę.Obejrzyj, naprawdę warto.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 10

sylwiak32 Pierwszy raz o nim słyszę w ogóle, choć mam hbo. Zero reklam ma chyba xd

• cezarro ocenił(a) ten serial na: 9

Właśnie. Szkoda, że takie produkcje przechodzą bez medialnego echa. Dlaczego? Zapewne nie jest to serial (mini serial) komercyjny. Co zaś do Frances McDormand, zgadzam się, że można mieć problemy z darzeniem jej sympatią, niemniej w tym konkretnym wypadku wydaje się ona być stworzoną do roli właśnie ze względu na dwoistość jej postrzegania i odbioru.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 9

cezarro no ok ok, obejrzę, tylko kiedy XD

cezarro To jest problem naszych czasów,że im większy badziew tym więcej kasy idzie na reklamę,a to co dobre i wartościowe zostaje pominięte.Ale jak ktoś chce to znajdzie.

• ScarlettElvie ocenił(a) ten serial na: 6

A ja właśnie polubiłam ją za Fargo :)

• Mortycja_filmweb ocenił(a) ten serial na: 8

ScarlettElvie No jeśli ktoś jest emocjonalną kaleką to nigdy nie zrozumie głębi pozostawionych....