PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685998}
6,6 2 985
ocen
6,6 10 1 2985
Once Upon a Time in Wonderland
powrót do forum serialu Once Upon a Time in Wonderland

promo
http://www.youtube.com/watch?v=1rcuxaDxX_w

In flashback, we learn about Cyrus' origin story while Alice seeks out the White Rabbit for answers involving his actions in Wonderland. Meanwhile, the Red Queen and Jafar's disdain for one another comes to a head, followed by a series of chaotic events. The insurmountable consequence caused by their showdown will put everyone in danger and lead to a drastic change.

W retrospekcjach dowiemy się o korzeniach historii Cyrusa, podczas gdy Alicja będzie szukać Białego Królika po odpowiedzi, włączając to jego działania w Krainie Czarów. W tym czasie, wzajemna pogarda Czerwonej Królowej i Jafara osiągnie punkt krytyczny (???), poprowadzone przez szereg chaotycznych zdarzeń. Niemożliwe do pokonania konsekwencje odkrycia wzajemnych kart, wprowadzi wszystkich w niebezpieczeństwo i doprowadzić do radykalnych zmian.

michu1945

Jeśli się nie mylę, to w ułamku sekundy w 0:11 widzimy Alicję, Cyrusa, Willa oraz Anastazję, która odbija jakąś błyskawicę, która to następnie trafia w Waleta. Alicja będzie zmuszona do wykorzystania ostatniego życzenia? ^^

ocenił(a) serial na 8
Mati9319

Haha, dymek jak w OUAT - mogli storybrooke przenieść do Wonderlandu xD

michu1945

Sneak Peek:
http://watch.accesshollywood.com/video/once-upon-a-time-in-wonderland:-alice-cyr us-fight-back-access-exclusive/2920922220001

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Zdecydowanie jeden z najlepszych odcinków w tym sezonie. Zamiana Cyrusa i Willa trochę niezbyt trafiona - Cyrus jest wkurzający i beznadziejny, no ale nie mogę narzekać, bo Rabbit i Anastazja dołączyli do "Team Alice", w szczególności Anastazja w nowym wydaniu - coś superowego.

Bardzo się cieszę z takiego rozwiązania, ale nie mam pomysłów na dalszą część serialu szczerze mówiąc... no ale w grę wchodzą życzenia - więc w sumie wszystko jest możliwe :)

btw. Rodzina Rabbita jakaś beznadziejna, jego dzieci brzydkie, a żona miała jakiś mało kobiecy głos! Dla mnie to największa wada tego odcinka, przecież mogli wytworzyć fajnie wyglądające słodziaki + Normalną żonę, a nie jakieś małe poczwarki (no i standardowo efekty na niskim poziomie, ludzie - 'czarny dym' przypominający tą chmurę wyglądał 100x lepiej w serialu 'Zagubieni' który powstał prawie 10 lat temu, i był emitowany na tej samej stacji... jak to możliwe, że serial wygląda tak tragicznie)

Artemisek

"żona miała jakiś mało kobiecy głos" - głos Whoopi Goldberg, tak dla przypomnienia nie tylko Tobie.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

LOL, a ja miałem chwilami wrażenie, że to koleś... może z wiekiem barwa jej głosu się lekko zmieniła. Rabbit ma taki fajny głosik, że aż mi się go szkoda robi zawsze jak tylko jest pokazany, a jego żona jakoś mnie odrzuciła z wyglądu, zachowania i głosu...

michu1945

Genialny odcinek! Dzieci Królika mi się podobały/ Akcja i gra aktorska na najwyższym, poziomie, no i ten cliffhanger.

WOHOOW! ocena 7 na 6

Teraz tylko czekhanie do marca... Na powrót serialu i co ważniejsze... CORY!

michu1945

Odcinek sam w sobie ŚWIETNY. Wyjaśniło się kilka kwestii, a Anastazja chyba wraca do bycia sobą (RYCHŁO KURDE W CZAS, ale lepiej późno niż wcale xD). Nie wiem czy ktokolwiek zwrócił na to uwagę, ale rodzina Królika była w zaskakująco dobrym stanie. Oznacza to, że "Czerwona Królowa" przez cały czas dbała by nie tylko rodzinka przeżyła (jeśli ktoś jest prawdziwie zły i jedynie chce mieć na kogoś haka, to dba TYLKO o to), ale by również utrzymać ją w bardzo dobrym stanie. Propsy dla Anastazji xDD


ALE KURDE zakończenie kompletnie mnie zdegustowało! POWAŻNIE?!?! Przez pierwszą połowę szukali Cyrusa, a przez drugą będą szukać Willa?! MASAKRA :/ Dobrze chociaż że Cyrus wie co się z ziomem stało - zawsze to jakiś początek. Mam jednak nadzieję, że moje obawy się nie sprawdzą i odnajdą Waleta już w 1x09, góra 1x11. W sumie nawet jeśli tak szybko go odnajdą, to i tak potem trzeba znaleźć sposób by go "oddżinować" = kolejne flaki z olejem ciągnące się przez resztę sezonu.

Mati9319

Ale przynajmniej zawitają do Storybrooke. I pojawi się Cora :D Na to czekam najbardziej.

cathrine00

Właśnie niedługo po napisaniu tego komentarza, ogarnąłem że będzie akcja w Storybrooke :D Co jeśli po uratowaniu Willa będą chcieli odzyskać jego serce (on oczywiście też musiałby tego chcieć), a ono będzie właśnie w krypcie Reginy w Storybrooke? :D To by miało sens.

Mati9319

A oni już go nie odzyskali? W pilocie Alice przecież powiedziała "Pomogłam ci odzyskać serce, teraz ty pomóż mi odzyskać moje." Chyba, że coś przeoczyłam...

cathrine00

W której scenie, albo po jakim momencie, bo sam to sobie przypomnę? W tej połowie, gdzie Alicja jest jeszcze w fikcyjnym Londynie, czy w Krainie Czarów?

michu1945

Chwilę przed wskoczeniem w portal do Krainy Czarów. Ta scena chyba była nawet w zwiastunie serialu.

cathrine00

O, proszę: http://www.youtube.com/watch?v=7v8hwx2xHnM
3:17

cathrine00

Potwierdzam, ale też DZIĘKUJĘ.
http://img27.imageshack.us/img27/8163/7byy.jpg

michu1945

00:21:18,723 --> 00:21:21,158
Once long ago, I got you
back your heart.

Derisor

Potwierdzam, ale też DZIĘKUJĘ.
http://img27.imageshack.us/img27/8163/7byy.jpg

ocenił(a) serial na 8
cathrine00

Serce odzyskali, ale Will go nie "wsadził", a samo serce pewnie zostało wyrwane przez Redż lub Corę :P

Artemisek

"Serce odzyskali, ale Will go nie "wsadził""

http://www.memecreator.org/static/images/templates/127419.jpg

Czemu o tym nie pomyślałem. DZIĘKI za bardzo bardzo bardzo prawdopodobną teorię.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

To nawet nie teoria, było wyjaśnione w 2 odcinku o ile się nie mylę (tym gdzie nimfa czy co to tam było zrzuca Willa do wody, a Alicja za nim skacze :P) Alicja pyta się, czy on nie ma serca że tak postąpił (taka przenośnia) a on się jej przyznaje, że nie ma... no ale oglądam streamy z ABC, więc zawsze jest szansa, że coś mogłem źle zrozumieć xd

Artemisek

W epizodzie 1x06 Alicja zrozumiała, że go nie włożył na swoje miejsce, po tym jak wyszli z tego "cudownego" azylu, pośrodku lasu spowitego egipskimi ciemnościami.

Skleroza mnie dopada

michu1945

Oczywiście że nie wsadził. Wszyscy widzieliśmy co stało się z Corą, gdy odzyskała swoje własne.

Dlaczego podejrzewam, że serce Willa jest właśnie w Storybrooke? Bo na zdjęciach są tylko Alicja i Cyrus, a brakuje Willa i Anastazji. MOŻE siedzą se gdzieś tam, np. żro sobie coś w barze Babci. Mi jednak bardziej prawdopodobne wydaje się, że Alicja wyruszyła z Cyrusem, a Will i Anastazja czekają sobie w Krainie Czarów.

W zasadzie to możliwe że cała moja teoria jest do kitu, a Alicja z Cyrusem co prawda szukają czegoś w SB, ale nie jest to serce Willa, tylko np. sposób na "oddżinowanie" zioma.

Mati9319

"co stało się z Corą, gdy odzyskała swoje własne."

To stało się, że Śnieżka przeklęła jej serce by ratować Golda. Szczegół, który warto tutaj wyłuszczyć.

michu1945

Tyle tylko że akcja Śnieżki i sprawa Golda nie mają tu nic do rzeczy (więc nie wiem po co o tym piszesz O_o). Mi chodziło jedynie o nagłą przemianę Cory w stosunku do Reginy. Zupełnie inna osoba. Po drugiej stronie mamy Waleta, którego brak serca aż wylewa się z ekranu: brak zrozumienia intencji Królika (którymi kierował się zdradzając Alicję) oraz chłodna nieugiętość w stosunku do Anastazji.

Mati9319

Nie dokończyłeś swojej wypowiedzi i teraz zdanie "co stało się z Corą, gdy odzyskała swoje własne." ma zupełne inny wydźwięk/brzmienie/znaczenie.

michu1945

W sumie racja :P Powinienem lepiej sprecyzować o co chodzi.

ocenił(a) serial na 8
cathrine00

Skąd takie informacje? I w ogóle to po co o tym pisać w temacie do 8 odcinka, gdzie akcja w SB (o ile w ogóle) to będzie dziać się w innych odcinkach.

Artemisek

Od Derisor:
http://vancityfilming.com/upon-time-wonderland-ruby/

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Ooo Ruby! :P Szkoda, że nie prawdziwa... ale i tak fajnie.

Cyrusa mogli by zabić, Alicja by do Kapelusznika pasowała xd

ocenił(a) serial na 6
Artemisek

A myślałam, że ja jedyna jestem za połączeniem Kapelusznika z Alicją.

michu1945

Chyba mam kolejny argument dający nadzieję na szybkie uratowanie Willa :D Wiadomo że ktokolwiek teraz go odnajdzie, będzie miał trzy życzenia. Nie muszę chyba mówić jakie piekło czeka Alicję i resztę, jeśli to Jafar odnajdzie go jako pierwszy. Z tego też względu sądzę, iż akcja będzie musiała płynąć szybko i konkretnie w kierunku odnalezienia Waleta przez naszą ekipę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
michu1945

Dzięki :)

Nicollette16

LOL DAFUQ xD Co wyście niby takiego napisali, że Wasze posty zostały zbanowane?! :D

Mati9319

Ona się pytała gdzie można dostać napisy a ja jej podałem link, w stylu "w u w u w u . a d r e s i n t e r n e t o w y . c o m", ale ktoś okazał się nadgorliwym lizusem i musiał to zgłosić administracji.

michu1945

Normalnie chamstwo się szerzy.

ocenił(a) serial na 7
Mati9319

A mnie odcinek się podobał, rodzinka królika - bardzo fajna grafika, żona i małe wyglądają bardzo ładnie , czego nie można powiedzieć o innych animacjach zwierząt w innych produkcjach. ogólnie odcinek dobry, dlatego czekam na kolejne.

Sowasu

Coś czuję że nie odpowiadasz na ten wpis co trzeba :D

ocenił(a) serial na 7
Mati9319

No tak, nie ogarnęłam :) Wybaczcie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones