PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94392}

Opowieści z krypty

Tales from the Crypt
7,4 14 795
ocen
7,4 10 1 14795
8,0 9
ocen krytyków
Opowieści z krypty
powrót do forum serialu Opowieści z krypty

Serial OPOWIEŚCI Z KRYPTY to jedea z moich ulubionych produkcji TV. Seria ta była dostępna w Polscena VHS, ale do dziś fani nie mogą się doprośić o jej wydanie na DVD. Również trzy pełnowymiarowe filmy oparte na serii wydano u nas tylko na VHS (z wyjątkeim RYTUAŁ, który można kupić na VCD). Słowem wstyd powinien ogarnąć rodzimych dystrybutorów!!!

ALE DO RZECZY. To, iż serial OPOWIEŚCI Z KRYPTY nie jest w Polsce ZUPEŁNIE dostępny na DVD nie jest do końca prawdą!!!
DLA FANÓW OPOWIEŚCI mam wielką NOWINĘ!!! Otóż tzry słynne epizody serii zostały wydane (po cichu) w Polsce przez VISION w ramach serii QDVD!!!
ZESTAW ten nosi tytuł MĘSKIE OPOWIEŚCI!!! Czemu mówie o takim kurizoum??? Bowiem tzry epizody YELLOW, KING OF THE ROAD oraz SHOWDOWN zostały nakręcona z myślą o stworzeniu bliżnaczego do OPOWIĘSCI serialu!!! Nakręcono więc pilota MĘSKICH OPOWIEŚCI z Williamem Sdalerem zamiast strażnika krypty -pomysł jednak upadł i te trzy opowiastki włączono do słynnego już cyklu HBO.

VISION zafundował nam więc ciekawostkę wydawniczą w posatci oryginalnych MĘSKICH OPOWIEŚCI - dla szanującego się "kryptomaniaka" te wydawnictwo to pozycja obowiązkowa!!!

Przeczytałem temat twojego postu i myślałem że faktycznie coś umknęło mojej uwadze i nie zauważyłem wydania Tales from the crypt.heh
No i wogóle cię nie rozumiem,napisałeś że to nieprawda że film nie jest dostępny w Polsce.Dlatego że ukazały się 3 odcinki zamiast 93 ?
Co do vhs też się mylisz,nigdy nie były dostępne wszystkie 7 sezonów.
Nie sądze żeby kogoś zaciekawiło wydanie 3 odcinków z tak ogromnej serii.

ocenił(a) serial na 10
Green_4

ehh..Tytuł twojego posta dał mi złudną nadzieje iż serial został(ku mojemu zdziwieniu) wydany w pl..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones