Opowiedz mi bajkę
powrót do forum 2 sezonu

Po obejżeniu sezonu pierwszego liczyłem, że gorzej nie będzie. Zawiodłem się. Dokończyłem na siłę. Przez 3/4 czasu miałem wrażenie, że oglądam telenowelę.

Misiowe

Absurd goni absurd, krew się leje gęsto. Dla mnie kicha. W złym guście.

lmisiak6

Dla mnie właśnie pierwszy sezon był kichą - oglądanie to była dla mnie meczarnia, praktycznie co jakiś czas przewijałam sceny. Za to drugi sezon, to dla mnie czysta przyjemnośc.

ocenił(a) serial na 4
Misiowe

Pierwszy sezon ,był średni, ale coś tam próbowali, ale drugi to totalna porażka , ogólnie 4/10 za całość.

ocenił(a) serial na 8
Sylar_Heroes

Jestem po 4 odcinku nie rozumiem jak można nazwać to 2 sezonem jak jest brak powiązania z poprzednim sezonem (Normalnie gdy zaczyna się nowy sezon to są jakieś powiązania z poprzednim a tu tego nie ma) rozumiem to są nowe historie poszczególnych bohaterek, z znanych baśni (Kopciuszek, śpiąca królewna oraz jak się nie mylę Piękna i Bestia) ten sezon wychodzi zdecydowanie gorzej, jedyny plus to aktorzy Poprawcie mnie jeśli się mylę, ja tak to widzę pozdro :D

ocenił(a) serial na 4
Marco94filmmaniak

Wiadomo że nie ma powiązania pierwszej części z drugą, ale jest to "drugi sezon" - nowa historia, zwał jak zwał. Serial kompletnie mnie nie zainteresował, było coraz gorzej

ocenił(a) serial na 8
Sylar_Heroes

No wiadomo lecz tak czy owak zbędne było pisać twórcy że to drugi sezon nie mówiąc o wydarzeniach tam zawartych bo to inna para kaloszy, mnie jak na razie nie nudzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones