Odtwórz Zwiastun nr 1 1:42
SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Trial by Media

2020 1 godz. 1 min.
6,7 517
ocen
6,7 10 517
185
chce zobaczyć
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"850412","linkUrl":"/serial/Os%C4%85dzeni+przez+media-2020-850412","alt":"Osądzeni przez media","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/04/12/850412/7920992.2.jpg"}
Serial przygląda się najbardziej wstrząsającym procesom sądowym, skupiając się na tym, w jaki sposób media mogły wpłynąć na wydany wyrok.
{"seasons":[1]}
6
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Os%C4%85dzeni+przez+media-2020-850412/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/850412","link":"/serial/Os%C4%85dzeni+przez+media-2020-850412/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/850412","link":"/serial/Os%C4%85dzeni+przez+media-2020-850412/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Osądzeni przez media
Osądzeni przez media (2020) Zwiastun nr 1 1:42
Osądzeni przez media | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2020 | Serial W rzeczywistości medialnej naszych czasów prawdziwe dramaty z sali sądowej coraz częściej stanowią formę rozrywki. Serial dokumentalny Netflix "Osądzeni przez media" rzuca światło na najbardziej wstrząsające sprawy ostatnich lat, które zapadły głęboko w pamięć opinii publicznej.[i][/i]  Od momentu wprowadzenia transmisji telewizyjnych z rozpraw sądowych coraz bardziej liczy się kreatywne opowiadanie historii i prezentacja. Nic nie jest już takie jak dawniej. W sześciu odcinkach autorzy serialu dokumentalnego "Osądzeni przez media" badają wpływ prasy na zmianę opinii publicznej na temat winy lub niewinności przed procesem, w jego trakcie i po zakończeniu rozpraw. Zaprezentowano w nich sprawy związane z różnymi dziedzinami prawa, np. głośny proces w sprawie morderstwa zainspirowanego programem Jenny Jones, sensacyjną historię politycznego upadku Roda Blagojevicha i sprawę Amadou Diallo, nieuzbrojonego imigranta z Afryki, w którego kierunku nowojorska policja oddała 41 strzałów.
[]

W rzeczywistości medialnej naszych czasów prawdziwe dramaty z sali sądowej coraz częściej stanowią formę rozrywki. Serial dokumentalny Netflix "Osądzeni przez media" rzuca światło na najbardziej wstrząsające sprawy ostatnich lat, które zapadły głęboko w pamięć opinii publicznej.  Od momentu wprowadzenia transmisji telewizyjnych z rozprawW rzeczywistości medialnej naszych czasów prawdziwe dramaty z sali sądowej coraz częściej stanowią formę rozrywki. Serial dokumentalny Netflix "Osądzeni przez media" rzuca światło na najbardziej wstrząsające sprawy ostatnich lat, które zapadły głęboko w pamięć opinii publicznej.  Od momentu wprowadzenia transmisji telewizyjnych z rozpraw sądowych coraz bardziej liczy się kreatywne opowiadanie historii i prezentacja. Nic nie jest już takie jak dawniej. W sześciu odcinkach autorzy serialu dokumentalnego "Osądzeni przez media" badają wpływ prasy na zmianę opinii publicznej na temat winy lub niewinności przed procesem, w jego trakcie i po zakończeniu rozpraw. Zaprezentowano w nich sprawy związane z różnymi dziedzinami prawa, np. głośny proces w sprawie morderstwa zainspirowanego programem Jenny Jones, sensacyjną historię politycznego upadku Roda Blagojevicha i sprawę Amadou Diallo, nieuzbrojonego imigranta z Afryki, w którego kierunku nowojorska policja oddała 41 strzałów.

dystrybucja
Netflix
studio
Netflix / Smokehouse Pictures (współudział) / Sonar Entertainment
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Trial by Media
inne tytuły
Osądzeni przez media Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Niska ocena/ ważne procesy w US

  johnymielony69 ocenił(a) serial na 8

  W dokumencie wypowiadają się uczestnicy procesów i najbliżsi, autorzy pozostawiają szerokie pole aby samemu ocenić słuszność przewinienia oskarżonego. Każdy odcinek to inny proces, historie nie ciągną się, moim zdaniem na plus :)

  4
  • Gagson

   gaga17 ocenił(a) serial na 8

   Nie wiem skąd taka niska ocena (6.7). Który odcinek zrobił na Was największe wrażenie?

  • sezon 1 odcinek 5 Film oparty na tej historii

   perun_6

   Z ciekawostek można dodać fakt, że na podstawie tego zdarzenia, powstał bardzo dobry film z Jodie Foster, po tytułem "Oskarżeni". https://www.filmweb.pl/film/Os karżeni-1988-8418