PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33369}

Ostatni Don

The Last Don
7,8 763
oceny
7,8 10 1 763
Ostatni Don
powrót do forum serialu Ostatni Don

Zawsze byłem przekonany, że Ojciec Chrzestny jest najlepszą ekranizacją powieści Mario Puzo,
jednak teraz zmieniam zdanie Ojciec Chrzestny nie dorasta do pięt Ostatniemu Donowi !!!

Własnie czytam Ojca Chrzestnego i tak sprawdziłem sobie Puzo na filmwebie i jak zobaczyłem że nakrecono coś takiego jak Ostatni Don to oniemiałem bo to była pierwsza powieść Puzo jaką przeczytałem i z miejsa podbiła moje serce.Czas zabrać się za serial :D

ocenił(a) serial na 8

Wlasnie jestem po seansiee filmu (wersji mini serialu nie moge znalesc) jednak uwazam ze jest zupelnie na odwrot. Ostatni don nie dorasta do piet ojcu chrzestnemu. Nie odczuwa sie w nim klimatu jaki panuje w O C... Muzyka gdzie niegdzie nie pasuje do akcji a i sama historia w niektorych miejscach (zwlaszcza na poczatku jest niedopracowana, w drugiej czesci filmu jest o wiele lepiej)... Dobre kino, ktore gdyby lepiej dopracowac moglo by sie stac klasyka jaka jest Ojciec Chrzestny. Jak dla mnie ocena 8/10 - dotyczy ilmu trwajacego 143 min... Jak by ktos mial namiar na odcinkowa wersje prosze o kontakt

użytkownik usunięty
dekiro

Jest na c h o m i k u wersja odcinkowa tylko że z napisami .

ocenił(a) serial na 8

znalazłem... dzieki wielkie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones