PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690404}
8,0 30 867
ocen
8,0 10 1 30867
Outlander
powrót do forum serialu Outlander

Normalnie odliczam dni do premiery ... :-) Jestem pewien, że będzie to dobry serial i mam nadzieję na przynajmniej z jeszcze dwa, trzy sezony. starz jako stacja jest ostatnio na fali ... wielu się z tą oceną zapewne nie zgodzi uważając, że to HBO jest górą, ale każdy ma prawo do własnej oceny. Według mnie starz oferuje ciekawsze projekty np: Power, którego producentem jest 50 cent. Serial dla twardzieli :p Black Sails też nie jest najgorszy w porównaniu do Crossbones, który jest dla mnie jak kolorowanka dla dzieci. Nie będę również mówił o genialnym Spartacusie bo uznacie mnie za fana tej stacji, ale powiem, że jeśli chodzi o HBO to ostatnio podobał mi jedynie Detektyw tej stacji. pozdrawiam

matipapi1

ja też już patrzę na kokpit i się cieszę ;) Fajnie by było, jakby zrobili więcej sezonów - ciekawe, czy teraz zrobią do końca "Obcej", czy przeciągną dalej, do Culloden.

Asik_92

Pierwsze sezony są najczęściej testowe, więc żeby się nadmiernie nie "wykosztować', pewnie zakończą tak jak kończy się książka.
Wersal, Edynburg i wojnę pokażą w kolejnym sezonie, o ile serial się przyjmie. Podobnie było ze Spartakusem. Ale mogę się mylić, bo zaplanowanych jest 16 odcinków, które czymś trzeba wypełnić.

ocenił(a) serial na 9
Asik_92

Generalnie, jeśli ludzie będą oglądać, to pierwszy sezon idealnie byłoby zakończyć bitwą pod Culloden - na tapetę wrzucić ostatnie spotkanie Jamiego i Claire. Byłoby na co czekać - na ich powrót do siebie. Tyle, że za dużo materiału, jak na 16 odcinków, więc pewnie skończą wcześniej :)

ocenił(a) serial na 10
matipapi1

Zapraszam na forum zaje fajna. com tam serial dostępny z lektorem, IVO bo IVO ale świetnie zrobione ;) Na tym forum znajdziecie jeszcze wiele interesujących tematów :) Pozdrawiam i zapraszam :)

ocenił(a) serial na 10
chris3110

Kocham kocham i jeszcze raz kocham tę książkę (a właściwie serię książek). Mam nadzieję, że serial jej dorówna :) Jak na razie zapowiada się super :)

matipapi1

Nie wiem, czy czytaliście, ale mają zamiar podzielić serial na dwie części - pierwsze osiem odcinków ma lecieć gdzieś do jesieni, a reszta od przyszłego roku.

Asik_92

W Stanach to częsta praktyka. Pierwsza część sezonu ukazuje się na przełomie lata i jesieni. Druga połówka jest wyświetlana po świętach najczęściej z końcem stycznia. A potem od późnej wiosny trzeba cierpliwie czekać na kolejny sezon.

evo_33

Eee, to niefajnie. Myślałam, że tak nie zrobią.

Asik_92

Ale pomyśl, dzięki temu przerwa między sezonami nie jest aż taka długa.
No i pewnie w przerwie zimowej padną deklaracje na temat kolejnego sezonu.

evo_33

Ja się nie martwię - ile ja będę miała innych seriali do obejrzenia w międzyczasie! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones