PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834932}

Outsider

The Outsider
6,9 25 193
oceny
6,9 10 1 25193
6,7 7
ocen krytyków
Outsider
powrót do forum serialu Outsider

Ten serialik, to jedna wielka kupa. Jeśli ktoś czytał książkę niech się od tego szajsu trzyma z daleka. Bezsensowne tworzenie nowych wątków których w książce nie ma i zmiana tych które są. Kretyńskie tworzenie nowych postaci których w książce nie ma i zmiana tych które są. A wszystko to prowadzi do... nikąd. Po co? Boże, po co? Wszystko wskazuje na to, że scenariusz został oparty nie o książkę, ale o opowieść o niej którą scenarzysta usłyszał w knajpie przy piwie. W dodatku nie bezpośrednio, tylko kilka stolików dalej.
Kolejni gościowie nie sprostali Kingowi. Zresztą nikomu się to jeszcze nie udało. Król jest tylko jeden i... pisze książki.

ocenił(a) serial na 4
zulu88

Co do Twojej opinii nie mogę się nie zgodzić.
Ciekawi mnie jednak aż tak wysoka ocena ogólna tego "dzieła"...

manuuk23

Jeśli ktoś taki jak Karolina Korwin Piotrowska (która oceniła tą szmirę na 8, a przecież ona się zna :-D) jest "ogółem", to już wiesz skąd tak wysoka ocena tego "dzieła". Niestety większość ludzi jest jeszcze głupsza od niej i albo książki nie czytali, bo nie, bo po co? Albo nie czytali bo... nie potrafią. Niestety tych jest zdecydowana większość. Jedyne z czym dają radę (i to kiepsko), to nagłówki na "Pudelku".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones