Outsider (2020)
Outsider: Sezon 1 Outsider Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek Outsider (2020)

Dark Uncle

59m
7,5 800
ocen
7,5 10 1 800
Outsider
powrót do forum s1e3

Jest to ojciec Terrego. Przejął nad nim kontrolę i zabił chłopca a teraz dobiera się do policjanta żeby rozwalić śledztwo. Pewnie zattakuje głównego śledczego. Dowodem są odciski 90 lata na pasku. Pytanie tylko jak to robi? Czy zawsze miał takie moce? Czy postępująca choroba zabiła w nim człowieczeństwo a moce pozostały?

ocenił(a) serial na 9
Beny1234

Jeżeli serial będzie wierną adaptacją powieści Stephena Kinga, a wszystko na to wskazuje, to mordercą nie będzie ojciec Terry'ego. Z resztą ta koncepcja zawiera poważną lukę - Terry w chwili morderstwa był w zupełnie innym miejscu, więc jego ojciec przejmując nad nim kontrolę musiałby zaszczepić mu też dar bilokacji. Odciski palców też nie są dowodem na winę ojca. To odciski Terry'ego, tylko jakby starszego. Ojciec i syn nie mają jednakowych linii papilarnych. Pozdrawiam.

MarcinStadnicki

Kto jest mordercom zatem??? Tylko nie mów ze jakis demon ??

ocenił(a) serial na 9
Lulu8427

Coś w tym stylu. To nie jest rasowy kryminał.

ocenił(a) serial na 3
MarcinStadnicki

To nie jest żaden kryminał. King napisał połowę kryminału, a potem zabrakło mu pomysłu. Lubię jego książki ale teraz to odcinanie kuponów od dawnej popularności. Doskonałym tego przykładem jest Instytut. Z tego też pewnie będzie serial.

ocenił(a) serial na 9
pluszek_644

Nie wiem, czy zabrakło mu pomysłu, czy od początku miał takie założenie. Fakt, historia z czasem trochę siada. Wprowadzaniem elementów nadprzyrodzonych w mojej ocenie zepsuł na przykład Rose Madder. Mimo wszystko Outsidera jak i Instytut czytałem z przyjemnością. Przyzwyczaiłem się do tego, że King często partoli zakończenia, więc jakoś specjalnie mnie to nie boli. Tak było chociażby w przypadku Sklepiku z marzeniami, Pod kopułą, To. Zakończenie Bastionu też mi się nie podobało, ale nie zepsuło mi szczególnie zabawy.

MarcinStadnicki

A ten wrzód na karku? Mi wygląda na to że ten ktoś żeby przejąć kontrolę zaraża i wrzód tego dowodzi. No ale może to rzeczywiście po prostu demon? Ale żeby taka istota piekielnie inteligentna dokonywała zbrodni w momencie gdy osoba w którą się zamieniła ma alibi to głupie. Trzeba było zaczekać aż Terry będzie w domu sam albo z córką, a nie teraz bać się śledztwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones