PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724107}

Outsiders

6,6 1 033
oceny
6,6 10 1 1033
Outsiders
powrót do forum serialu Outsiders

Serial ma ogromny potencjał, mógłby być strasznie klimatyczny.
Najbardziej boli mnie jednak, że postacie są tak słabo "rozpisane" pod względem psychologicznym - proste dialogi, proste zdarzenia - to tak - to siak, zrobił to, zrobił tamto i nic więcej jak w jakimś prymitywnym kryminałku. Gdyby rozbudować charakterystykę poszczególnych postaci to by był rewelacyjny serial, na razie tego nie ma (i chyba nie będzie)

ocenił(a) serial na 5
ixxert

No bo jest średniawo. To wszystko jakieś takie naciągane. Mówię to po 2 odcinkach, które mnie nie przekonały. Miałem nadzieję na coś psychologicznie i socjologicznie głębszego, przenikliwszego. Na jakiś wiarygodny portret społeczności oderwanej od cywilizacji. A tu niestety historia jest dość banalna, z dość płaskimi postaciami, z ich płyciutkimi motywami.

Dziewczyny w osadzie to takie hipiski w różnym wieku, z zadbanymi zębami. Faceci to tacy podstarzali rockmani jeżdżący w młodości w klanach motocyklowych. Niektórzy z brzuszkami, choć jedzenia za dużo nie produkują a z samego łowiectwa nie bardzo da się wyżywić kilkudziesięcioosobową społeczność.
I jeszcze ten durny pojedynek na quadach. Wielowiekowa tradycja zapoczątkowana w XVII wieku?

Amerykanie umieją robić niegłupie seriale, ale ten raczej do nich nie należy. Nie jest tragicznie, da się oglądać, ale to jednak jest mocno sztampowe i bez błysku. Nie jest to produkcja z górnej półki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones