PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779550}

Ozark

7,7 57 435
ocen
7,7 10 1 57435
7,2 12
ocen krytyków
Ozark
powrót do forum serialu Ozark

Wątki gejowskie

ocenił(a) serial na 2

Dotrwałem do 3 odcinka. Niestety i w tej produkcji netflix musiał zamieścić scenę z gejami. Czy geje, lesbijki lub transwestyci muszą być w każdym filmie i serialu?

Rozumiem że nie powinno ich się dyskryminować, ale po co promować homoseksualizm na siłę?

pieconsumer

Jakoś nikt z homoseksualistów nie skarży się idiotycznie że na siłę promuje się heteroseksualizm w filmach i serialach a z tym widokiem do czynienia mają na codzień więc pisząc takie bzdury pamiętaj że się kompromitujesz bo czasy się zmieniają i homoseksualizm jest powszechny i zawsze był tylko teraz w niektórych miejscach jest już pewną codziennością .

pieconsumer

Patrząc na Twoje komentarze mam wrażenie, że oglądasz te filmy tylko po to, żeby potem je skrytykować za wątki homoseksualne. Zresztą już obrazek przy twoim nicku o tym świadczy. Tak dla Twojej informacji homoseksualizm nie jest promowany na siłę. Tacy ludzie żyli, żyją i będą żyli w społeczeństwie stanowiąc jego całkiem niemałą część. Normalnym jest więc, że są po prostu pokazywani w filmach. Myślę, że Twoje przeświadczenie bierze się stąd, że do tej pory (zwłaszcza w polskiej kinematografii) takie wątki (na siłę) wycinano czy omijano. Teraz przestano to robić, a ty chyba przez swoje uprzedzenia masz wrażenie, że są one wszędzie. Zresztą to zabawne, że z tego co obejrzałeś postanowiłeś skomentować tylko ten jeden aspekt. Nic innego w serialu nie zauważyłeś? Pozdrawiam i życzę więcej luzu oraz mniej nienawiści w stosunku do tego jak żyją inni ludzie

ocenił(a) serial na 8
pieconsumer

Taa,mnie też to denerwuje chociaż nic do gejów nie mam. Na szczęście gej w tym serialu to prawdziwy psychopata więc da się wytrzymać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones