PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36697}

Północ - Południe III

Heaven & Hell: North & South, Book III
6,7 1 187
ocen
6,7 10 1 1187
Północ Południe III
powrót do forum serialu Północ - Południe III

Niedawno zauważyłem, że CBS Europa zaproponowała powtórkę tego doskonałego serialu historycznego. Fakt ten oczywiście może cieszyć miłośników filmu (i posiadaczy tego pakietu tv), bo to kolejna okazja do przypomnienia sobie losów rodzin: Mainów i Hazardów.
Nie wiem jeszcze czy ten pakiet obejmuje 3-cią część, ale podejrzewam, że wyemitują wszystkie odcinki, i będzie można na spokojnie ocenić "Niebo i piekło", choć generalnie nie zmieni to nic w jej przeciętności.
Zawsze zastanawiałem się dlaczego tak bardzo spaprano ten "dodatek" - ale z tego co się orientuję częściowo wina leży po stronie autora, który uśmiercał kogo chciał i wiązał na nowo losy bohaterów. Oczywiście sama fabuła jest do zaakceptowania, ale chyba najbardziej irytująca i demoniczna, pod koniec filmu, postacią jest Elkanah Bent. I podejrzewam, że "zbyt dużo dano mu swobody" przez co przedstawione wydarzenia nabierają niemiłego obrotu.

srick.pl

niestety CBS Europa nie pokaże III sezonu ;-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones