PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866166}
4,2 1 609
ocen
4,2 10 1 1609
Pętla
powrót do forum serialu Pętla

Ten serial jest tak zły, że aż śmieszny. Patryk Vega nakręcił komedię, ale chyba nie zamierzał. Scenariusz jest jak ciosany tępą siekierą kawałek drewna. W zasadzie to zlepek mniej lub bardziej łączących się ze sobą scen. Gra tych kilku aktorów, którzy tu występują jest sztuczna do bólu. Zauważyłem, że w każdym kolejnym filmie Vegi gra coraz mniej aktorów, a obsadę opędza amatorami – jego dzieła zaczynają przypominać pseudo dokumenty typu Dlaczego ja czy Trudne sprawy. Z filmu na film jest coraz gorzej. Pomyśleć, że zaczynał od Pitbulla…

mirasn

Vega od dłuższego czasu kręci komedie i wydaje mi się, że to zamierzony zabieg. Przecież nie jest głupi żeby myśleć, że ktoś traktuje jego filmy poważnie. Niestety nie wszyscy łapiemy tę konwencję. Myślę, że jego produkcje byłby by nawet udane gdyby nie były jak to słusznie nazwałeś - zlepkiem scen. Tego serialu niestety nie mogłem zdzierżyć, ale na Kobietach Mafii nieźle się uśmiałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones