PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

Lucas?

ocenił(a) serial na 10

pytanie do kogos kto oglada ne bierzaco ten serial, co sie dzieje z lucasem po "slubie" z Sara w tym Kosciolku? Wiem, ze niby znika z serialu, ale czy potem wraca? Bo bez Lucasa to juz nie bedzie to samo











ocenił(a) serial na 10
duesouth

UWAGA SPOILER!!!!
Lucas wyjechał za granicę, bo dostał pracę w CNI. w serialu zostały niby jeszcze dwa dni do jego powrotu, ale czy wróci? nie wiem, mam nadzieję, że tak,choć nie jest to pewne, tym bardziej, że w między czasie jego żoneczka słodka Sara romansuje z Aitorem...

ocenił(a) serial na 10
lily1991

I zgadzam się, że bez Lucasa to nie to samo;(

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Dzieki za info
Powiem szczerze, ze Sara zaczyna mnie wkurzac, nie wie czego chce, rozkapryszona ksiezniczka! Lucas zasluguje na kogos lepszego, ale to moje skromne zdanie:)

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Dla mnie już lepiej by było, żeby wtedy umarła w tym kościółku, przynajmniej zakończenie historii ich miłości byłoby romantyczne...

ocenił(a) serial na 10
lily1991

A tak wogole to ktora to byla seria? Ogladalam to na youtubie, i sie poplatalam juz! 8? Czy wczesniej?

ocenił(a) serial na 10
duesouth

wyjechał w 1 odcinku 7 serii, a wczoraj w Hiszpanii był wyemitowany 10 odcinek 8 serii i nadal nie mam pojęcia co z Lucasem. Czekają na ostatnią chwilę, żeby rozwiązać ten wątek, nawiasem akcja serialu robi się coraz ciekawsza. Właśnie obejrzałam ostatni odcinek i ciśnienie mi nieźle skoczyło. Serial z komedii przerodził się w film akcji...

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Wydaje mi się, po obejrzeniu zwiastunu do następnego odcinka, że scenarzyści uśmiercą Lucasa... ;( choć mam nadzieję, że jestem w błędzie.

ocenił(a) serial na 10
lily1991

ja tak z ciekowosci ogladlam na antena3 1 odcinek 10 serii, i Lucasa nie bylo. Zalamka! On jest z nich najlepszy, zawsze wszedzie pierwszy z ta swoja wielka spluwa:) Nawet nie chce myslec ze go usmierca, chyba ze Hugo Silva nie chce go dalej grac:( Oby tylko AXN dalej emitowali ten serial.
Pozdrawiam
Dzieki za info

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Ale napisalam! 1 odcinek 10 serii:)Mialo byc 8 serii. Dobre! Tak to jest jak czlowiek pracuje po 12 godzin:)

ocenił(a) serial na 10
duesouth

No bo to właśnie przez Hugo. Jemu znudziło się granie Lucasa, ale nie było powiedziane, że odchodzi definitywnie, więc jest jeszcze szansa.

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Czesto ogladajac zapowiedz nastepnego odcinka, myslalam, ze ktoz zginie, zazwyczaj chodzilo o Lucasa. Ale zawsze z tego wychodzil. Miejmy nadzieje ze i tym razem!

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Dziś w nocy poznamy odpowiedź na pytanie "Co z Lucasem?" Już zaczynam się denerwować

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Lucas wróci w następnym odcinku, na ślub Pepy i Silvii!!!!!
Widziałam zdjęcia:)

duesouth

witam ma pytako zaczełam ogladac na axn serie 4 ,a na axn crime poczatki.I juz sie zakochałam -na youtoob ogladałm troche.Od kiedy Sara olewa Lukasa a on lata za nia jak pies.toche pozno leca te pierwsze czesci 00:00 i zasypiam do pracy ale Nie odpuszcze......scena w kosciolku mie przeraziła ale naszczescie juz przeczytałam ,ze przezyje-a co jej sie stało....ze tak krwawiła?

ocenił(a) serial na 10
bibi14

kazda seria "paco i jego ludzi" ma 13 odcinkow, tak mi sie wydaje. Przynajmniej 4 tyle miala. Na axn crime, nie leci teraz 4 tylko 5, bo 4 liczyli ciagiem z 5. Jutro leci 13 odcinek 5 serii.
Sara olewa Lucasa od czasu nieudanego wypadu na madagaskar. Lucas nie wsiadl do samolotu po klocil sie z Mariano, a Sara poleciala sama.
Przed scena w kosciolku, z tego co widzialam na youtubie, Sara w jakims domku walczyla z jakas kobieta, widocznie ona ja zranila, albo postrzelila.
Serial naprawde jest rewelacyjny.
Witamy w klubie milosnikow "Los hombres de Paco"

duesouth

dziekuje kocham ten serial -a najbardziej lukasa ,w przyszlym roku jade do madrytu a wczasy moze bedzie sie szwedał gdzies po plazy.Wgazecie pisze ze to sera 4..ale to osły

ocenił(a) serial na 10
bibi14

1 sezon - 11 odcinków
2 sezon - 16 odcinków
3, 4, 5, 6 i 7 sezon - po 13 odcinków
8 sezon - 12 odcinków
Sara krwawiła, gdyż została postrzelona w ostatnim odcinku 6 sezonu "Tiroteo Nupcial", przez Alison, gdy ta chciała jej wyrwać broń. Tamta też dostała kulkę od Sary;)

lily1991

a czy ktos wie jak sie konczy:((((( te 8 sazon..

ocenił(a) serial na 10
bibi14

no skończył się masakrą: umiera Silvia, Montoya, Kique i Nelson

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones