serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
2005 - 2021
1h 20m
7,7 884
oceny
7,7 10 1 884
Serial opowiada o grupce zakręconych policjantów, którzy wywołują o wiele więcej problemów, niż sami potrafią rozwiązać. W odróżnieniu od innych seriali o policjantach, w... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Paco i jego ludzie zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Serial opowiada o grupce zakręconych policjantów, którzy wywołują o wiele więcej problemów, niż sami potrafią rozwiązać. W odróżnieniu od innych seriali o policjantach, w których podziwiamy profesjonalizm i umiejętności stróży prawa, bohaterowie tego serialu zajmują się przede wszystkim tuszowaniem swoich wpadek. W epicentrum tego chaosuSerial opowiada o grupce zakręconych policjantów, którzy wywołują o wiele więcej problemów, niż sami potrafią rozwiązać. W odróżnieniu od innych seriali o policjantach, w których podziwiamy profesjonalizm i umiejętności stróży prawa, bohaterowie tego serialu zajmują się przede wszystkim tuszowaniem swoich wpadek. W epicentrum tego chaosu znajduje się starszy inspektor Paco. Wspaniały gość, który zupełnie nie potrafi zapanować nad kryzysową sytuacją. Pracuje ręka w rękę z dwójką nieudaczników – Mirano i Lucasem, którym ufa bezgranicznie. Przystojniak Lucas mógłby nawet być całkiem dobrym policjantem, gdyby nie próbował naśladować filmowych gliniarzy. Pulchniutki i powolny Mariano nie potrafi dojść do siebie po rozstaniu z dziewczyną, Ines, która zostawiła go dwa lata temu. Trzej policjanci mimo, iż nie są zbyt bystrzy, to są jednak przemili, a ich największą tajemnicą pozostaje przyczyna wyboru tej dziwnej profesji gdyż cała trójka daje dyla na sam widok dużego psa... Ludzie Paco w każdym odcinku pakują się w coraz to nowe tarapaty, w związku z czym serial ogląda się jak film fabularny. Bardzo zabawny, bardzo pomysłowy, bardzo głośny i nad wyraz hiszpański serial.

studio
Globomedia
tytuł oryg.
Los hombres de Paco
inne tytuły
Paco's Men Miedzynarodowe
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Z polskimi lub angielskmi napisami online?

Gdzie oglądać online?

ocenił(a) serial na 9

Czy jest szansa oglądania online w polskiej wersji "Paco i jego ludzie" po tym jak zamknęli Kinomaniaka a serialo.tv przestało działać? Ktoś coś wie? Za wszelkie informacje będę wdzięczna :)

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Będzie kolejny sezon serialu:)

Jestem nałogowcem jeśli chodzi o filmy i seriale i widziałam już dużo ale to zdecydowanie najlepsza historia miłosna jaką miałam przyjemność oglądać. Troszkę zepsuta pod koniec ale mimo to wciąż najlepsza.Trzeba przyznać twórcom, że filmowa Sara i Lucas to jest po prostu strzał w dziesiątkę. Świetnie dobrani, piękna...

więcej