PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 524
oceny
8,0 10 1 48524
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik
ocenił(a) serial na 9
kris_020

12 dni do premiery;d
oby bylo tak dobre jak Kompania Braci

pivamornfis123

11 dni do premiery :P
oby była rzęź jak w KB :P

ocenił(a) serial na 9
kris_020

Rzeź z pewnością będzie, w końcu Japończycy woleli zginąć niż się poddać i
splamić honor. Podejrzewam, że "bodycount" będzie w scenach batalistycznych
wysoki ;) Jak się patrzy na te karabiny maszynowe http://bit.ly/97NIIj,
można chyba się tego spodziewać ;)

BoRoach

:P moje klimaty w każdym bądź razie :P mam nadzieje że panowie staną na wysokości zadania i dadzą ludziom pożądne kino :P już sie nero i płytki grzeją =D

ocenił(a) serial na 9
kris_020

Ja tam wolę obejrzeć w HD na dobrym TVku. Leci na HBO dzień po premierze w
USA, więc nie ma co kitrać się z kilkunastocalowym monitorkiem, tylko
zrobić sobie popcorn, zasiąść w fotelu i chłonąć widowisko ;)

BoRoach

ehhhhh nie mam HBO :P
jeszcze 10 DNI ! ! ! !
co raz bliżej :P

BoRoach

Z kilkunasto calowym monitorem?Tylko na dobrym TVku.He,he,he.Wiesniak!

michaelbed23

hehe no popieram, ludzie maja juz monitory hd hehe a ten sra na jakims małym i oglada na tv ahahahaha

ocenił(a) serial na 9
HardkorX

Może i ludzie mają monitory HD, ja w laptopie mam ekran 15,4", do oglądania
Pacyfiku to jak dla mnie nieco za mało. Na szczęście mam kumpla który ma
dobry telewizor i HBO więc problem z głowy ;) Przynajmniej jest okazja się
spotkać i piwko razem chlapnąć ;)

ocenił(a) serial na 8
kris_020

Nie ma co gadać - rzeź będzie :-) Zerknij na trailery: http://www.konflikty.pl/pacyfik/category/przed-premiera/wideo/

Ostatnio zastanawiałem się, że najlepiej było by gdyby właściciele barów w których jest dostępne HBO to wykorzystali - można było by zobaczyć zmagania Marines w kolejnych odcinkach (i to na większym ekranie), a potem po wojskowemu, nawalić się jak Messerschmitt w kantynie :-). Co wy na to?

ocenił(a) serial na 8
martins_pl

i to jest zdrowe podejście do sprawy! ;]

kris_020

JESZCZE 8 DNI :):)

kris_020

nie wiem czy pamiętacie ale KB kończyła sie tym że chłopaki otrzymują kolejny prykaz i beda musieli jechać na wojnę właśnie na Pacyfic :) czyżby to była kontynuacja KB tylko że z nową "kompanią" :) kurde szkoda że nie dali starych wygów :P chciażby Porucznika Speirsa :P co by japońcom serie z Thomsona posyłał :D:D

ocenił(a) serial na 10
kris_020

jeszcze 7 dni :):D na HBO w Polsce;)(15.o3. 20.10 g)

ocenił(a) serial na 9
pvt_LukAs

Jeszcze tylko 6 dni!!! :D
A na forum Pacyfiku można wygrać Kompanię Braci na DVD :)
http://pacyfik.hbo.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=11

BoRoach

5 dni ! :P gdyby nagrodą był TP to bym sie zgłosił :D

ocenił(a) serial na 8
kris_020

A u nas koszulki, książki i nieśmiertelniki :-) Zapraszamy
http://www.konflikty.pl/konkurs,110.html

kris_020

Jeszcze 4 dni ! , dopiero dziś się dowiedziałem o tym serialu , nie miałem pojęcia o tej superprodukcji :] czekam z niecierpliwością :D pozdro

ocenił(a) serial na 8
HardkorX

Jak ktoś się nie może doczekać, serwujemy nowe fotosy z planu :)
http://www.konflikty.pl/pacyfik/przed-premiera/materialy-graficzne/niepublikowan e-dotad-fotosy-z-planu-serialu/
Polecam zerknąć i jarać się jeszcze bardziej że już tylko niecałe 4 Dni! :D

martins_pl

im blizej tym gorzej :D a ten jeszcze foty tu daje :D:D nie mogleś poczekać do premiery :P:D

ocenił(a) serial na 8
kris_020

Nie :P Gorący materiał, parzył w łapska i po nocach bym nie spał jakby wam tego nie udostępnił ;-)

martins_pl

jeszcze 3 dni :D juppppppiiiiiiii..... ! ! ! ! !

ocenił(a) serial na 10
kris_020

tuż tuż :) szkoda ze nie mam HBO :)
ciekawe czy ktoś wrzuci pierwszy odcinek na neta:P

pvt_LukAs

to jeszcze sie na tym zastanawiasz :D
pewnie że bedzie :P czekam na ta chwile :D

ocenił(a) serial na 10
kris_020

narod czeka i sie doczeka [mam nadzieje :D] bo hbo to nie wielu ma :D

użytkownik usunięty
lakimakromedia

a na co komu hbo(kiedys mialem) jak ma się kompa:) sciągam(usowam w ciagu 24h:D)-nagrywam(kiedyś tvout) odpalam na dvd(plazma 42) i oddaję się w stan błogości i uniesienia :) postępuję tak od bodaj 2001 z tym że niegdyś była to 33calowa dupa:D

znowu zobaczymy tych biednych amerykanów na siłę pchających się na wojnę (wszak to dobry byznes jest;))

ja natomiast uwielbiam ogladać amerykanów jak walczą :) no bo gdyby nie oni to dziś by cały świat był pod rzadami hitlera und nastepcy jego nastepcy ;)

użytkownik usunięty
kris_020

tiaa bankowo... i pewnie myślisz ze to japońce sprowokowały usa do world war 2? jeśli tak to powodzenia :)

Jak nie chcesz oglądać tych Amerykanów na silę pchających się na wojnę to idź do polskich filmowców i dofinansuj ich żeby nakręcili porządny film wojenny o Polakach.........
Dalej będziemy oglądać walczących Amerykanów na różnych wojnach
Jak ci to przeszkadza to w mordę nie oglądaj takich filmów,jak masz dość amerykanów to w ogóle nie oglądaj kina Hollywood
A według mnie to dalej uważam Kampanie Braci z najlepszy film wojenny i mam nadzieje że Pacyfik chociaż w połowie będzie taki dobry jak KB

użytkownik usunięty
wisniorzech

hehe, no tak... tylko co w związku z tym? :) bo ja uwielbiam k,,o,,mpanie braci i ich kampanie ;) szeregowca ryana tak że(jak i wiele innych) i mam nadzieje ,że Pacyfik będzie równie dobry :)

sorki chyba cię źle zrozumiałem , mój błąd

użytkownik usunięty
wisniorzech

chodziło mi tutaj raczej o tło historyczne, o to kto tak naprawdę kogo prowokował. przykładowo pearl harbor nie zaatakowano od tak sobie, to samo tyczy się pierwszej wojny czy wojny w wietnamie(tutaj to była już mega ftopa:D) bądź iraku i afganistanie, o to jakim biznesem jest wojna, wojna ma po prostu trwać.

wina zawsze lezy po obu stronach :) tak wiec lotto mi to czy to japonce czy amerykanie... nie moja ze historia potoczyła sie tak jak sie potoczyła i ze to amerykanie przodują w produkcjach wojennych :)

użytkownik usunięty
kris_020

no dokladnie, bank federalny robi swoje. szkoda tylko, że są tak jednostronni, mogli by np ukazać to od strony nikomu nic nie winnych mieszkańcow hiroszimy czy nagasaki.

ocenił(a) serial na 10

Wojna ma rożne oblicza, dobre i złe.
faktem jest że THE PACIFIC powinien być zaskakujący,
tego oczekujemy od panów Hanks'a, Spielberga, Goetzman'a i spółki.

Aczkolwiek nie tak jak KB ;D uwielbiana chyba przez każdego znawce\fana okresu II WŚ i nie tylko, bo była jedyna w swoim rodzaju.

Chociaż mogę się mylić bo przecież Europa to nie Azja, spadochroniarze to nie piechota morska, lasy w Bastogne to nie dżungle na Guadalcanal.

Trzeba czekać:) informujcie po premierze czy jest już gdzieś na necie:)

Pozdrawiam Fanów KB

pvt_LukAs

to wy mnie informujcie :D ja sie doczekać nie mogę :>

ocenił(a) serial na 8
kris_020

Gorący staff: http://www.konflikty.pl/pacyfik/przed-premiera/wideo/czolowka-serialu-pacyfik-uj awniona/
Zapowiada się porywająco!

martins_pl

ma sie rozumieć że tak sie ten serial bedzie zaczynać ???!
genialnie i ta muzyczka mmmmmmmm cód miód malina ma ktoś linka do soundtracka :P Hans jest cudnym kompozytorem dlatego musze przesłuchać cały track :)

kris_020

Soundtrack już istnieje w sieci :) to tak całkowicie nawiasem sprawdzam jego dostępność :)

A co do serialu to każdy na niego tak czeka nikt nie napisał jeszcze, że prapremiera już dziś w USA a jutro o 20.10 na naszym polskim HBO. Będzie trzeba mamy babcie swoje własne kobiety przeganiać sprzed telewizora bo to pora M jak miłość i innych ustrojstw :) ja będę nagrywał tylko mam dobry dekoder z cyfry PVR ale o tyle badziewny, że nie da się na komputerek zrzucić filmu... chyba że ktoś już hakował:)

Serial zapowiada się ciekawie po wycinkach filmy trailerach widać że to nie byle jaki serial trzymający realia, strach tych młodych chłopaków. Ładne efekty ale to tylko póki co fragmenty. Miejmy nadzieję że te wątki romantyczne nie przeważą za mocno :) te 34 godziny jakoś się doczeka i potwierdzi jakość tego serialu :) bo teraz możemy gdybać przeczuwać. Oraz że ocena w naszych oczkach poniżej 8 nie spadnie :)

Tyle ode mnie czekam na premierę :)

ocenił(a) serial na 8
kudlatek201

To ja podsumowując dorzucę nową partię tego co wypłynęło za oceanem: http://www.konflikty.pl/pacyfik/przed-premiera/wideo/przedpremierowa-zapowiedz-s erialu/

Chodzą słuchy ze na stronie HBO pojawił się pierwszy odcinek, na kilka chwil, a potem zniknął - ale pewnie to plotka :-)

ocenił(a) serial na 8
kudlatek201

To ja podsumowując dorzucę nową partię tego co wypłynęło za oceanem: http://www.konflikty.pl/pacyfik/przed-premiera/wideo/przedpremierowa-zapowiedz-s erialu/

Chodzą słuchy ze na stronie HBO pojawił się pierwszy odcinek, na kilka chwil, a potem zniknął - ale pewnie to plotka :-)

ocenił(a) serial na 8
martins_pl

22:20 jutro HBO, ciekawe jak się będzie oglądało z lektorem ;)

Judzio

ye ye ye CAN'T WAIT ! no zobaczymy jak lektor , jak bedzie zrąbany to bede ogladał w oryginale i czekał na napisy pl :/ , umiem angielski ale wole miec napiski :D

HardkorX

To już o której każdy obejrzy to nie problem bo poza środą dzień w dzień będzie Pacyfik na HBO i HBO 2, jeżeli dorzucicie Digitala to już w ogóle wszędzie Pacyfik przez 2 miesiące poza środami o różnych porach Pacyfik :D:D

Co do lektora podejrzewam, że będzie zbliżony do Kompanii Braci ale to nie problem bo HBO oferuje bodajże do większych produkcji napisy polskie jak C+ plus naturalnie oryginalna ścieżka dźwiękowa. Jak pisałem będzie tyle razy możliwość żeby zobaczyć w jakiej wersji lepiej będzie oglądać. Osobiście wolę lektora bo albo czytam albo oglądam/albo oglądam i nie czytam :)

Choć pierwszorzędną rzeczą będzie jakość, poryw fabuły, gra aktorów a oni studiowali życie bohaterów i realia tamtego okresu rodzaje poszczególnych broni więc amatorszczyzny być nie powinno tak żebyśmy chcieli zostać z bohaterami przez 9 kolejnych odcinków :)

Nie oszukujmy się temat czy ten czy inne rozwiną się bardziej po pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 10
kudlatek201

no i mamy pierwszy odcinek można znaleźć w googlach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones