PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 534
oceny
8,0 10 1 48534
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

czekam na niego od momentu gdy pojawil sie news ze ma powstac ow serial i sie doczekac nie moge ! ! ! ! ! ! KB bylo arcydzielem dlatego ten serial tez taki bedzie bo rezyserem jest Tom.H :):)

kris_020

ps: zapomnialem dodac ze razem z Tomem.H rezyseruje tu tez Steven Spielberg :) czyli arcydzielo :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
kris_020

Czemu Panowie??? Panie też się nie mogą doczekać!!!! XD

ocenił(a) serial na 9
kris_020

Marzec 2010 prawdopodobnie. Oczywiście mowa o premierze w USA.

Jascha

to mnie pocieszyłeś :(:(

ocenił(a) serial na 5
kris_020

Do pytania kiedy wyjdzie serial można też zadać lepsze pytanie.. Jakim cudem można już go oceniać skoro jeszcze nie ujrzał światła dziennego -.-

Eltheron

Wczoraj na HBO, przed premierą "Senności" była zapowiedź tego serialu.
Premiera w Polsce to Marzec 2010 r.

ocenił(a) serial na 9
Groening

Zwiastuny są genialne! Oby tylko nie było zbyt dużo amerykańskiego patosu i oddawania życia za Amerykę ;) Myśle jednak że to 100% pewniak w końcu Spielberg i Hanks znają się na tej robocie :D

lipton101

W końcu Hanks kręcił Kompanie Braci która była genialna :) nie wiem czy spilberg tez brał w tym udział ale na ten serial czekam z niecierpliwością :)

ocenił(a) serial na 9
kris_020

U mnie KB to bezapelacyjnie numer 1, lecz książka w porównaniu z serialem wypada lepiej. Na The Pacific czekam z niecierpliwością, byle do marca!

ocenił(a) serial na 8
kris_020

Co on tam kręcił?
Producentem był.

era

Był też reżyserem, chyba 5. odcinka.

I popieram milczacą_owieczkę- panie też czekają!
Na pewno będzie świetny

kris_020

Ja się chyba zamrożę na 1,5 miesiąca, bo już nie mogę... ;)

Fool_For_A_Lifetime

Widziałem ostatnio nową reklamę w której pod koniec padła w końcu data!!! To znaczy na HBO już 15 marca ;-) Pewnie wieczorkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones