PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 536
ocen
8,0 10 1 48536
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

Jest ciekawe, ale za pierwszym razem. Początek filmu a oni umieszczają wszystkich autorów. Widać autorzy serialu kochają patrzeć na swoje nazwiska.

ocenił(a) serial na 9
Finalny_Odbiorca

Ja z każdym razem oglądam intro z prawdziwą przyjemnością. Dla mnie mistrzostwo świata - podobnie jak to z Kompanii Braci (a nawet pacyfikowe nieco lepsze). HBO to w ogóle ma rękę do tego, bo True Blood też ma rewelacyjne intro :)

Finalny_Odbiorca

A u mnie jest odwrotnie, ta 5 minutowa treść wymiata, nudzi natomiast pięćdziesięcio paru minutowy epilog.

Finalny_Odbiorca

Skoro tak mowisz to chyba jestes egoista..
pomyslales o tych co dopireo zaczynaja ten film ogladac..?

ocenił(a) serial na 8
Finalny_Odbiorca

Mnie też się nie podoba. Zbyt długie i ckliwe. Nic specjalnego. Raz zobaczyłem całe, a teraz to przewijam.

ocenił(a) serial na 6
dezertx

Ja pilotem tak nie potrafię ;)

użytkownik usunięty
Finalny_Odbiorca

Potwierdzam, intro może i jest bardzo dobre, ale stanowczo za długie jak dla serialu wg mnie ;)

btw. 1st komentarz :D

ocenił(a) serial na 7

Idz zrob sobie kawe jak sie nudzisz.ALbo herbate wypij/idz do wuce jest wiele mozliwosci.

ocenił(a) serial na 7
okers

Intro jest po prostu genialne.
Najlepsze czołówka serialu jaką kiedykolwiek widziałem, wspaniały motyw muzyczny, klimat powoduje, że dzięki temu odpowiednio można "wczuć" się w ten serial. Szkoda, że sam film nie jest tak rewelacyjny, choć im dalej tym lepiej. Odcinek 7 bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 6
_dominic_

Czołówkę z Dextera czy The Wire mogę oglądać na około, że o True Blood nie wspomne. Czołówka Pacyfiku jest dla mnie zbyt poprawna. Graficznie genialnie zrobiona, ten SLOW MOTION na kredzie jest rewelacyjny, ale ile na Boga można mazać po pergaminie ?

ocenił(a) serial na 8
Finalny_Odbiorca

Seriale o których wspomniałeś mają bardziej finezyjne czołówki od Pacyfiku. Nie nudzą się tak.

Finalny_Odbiorca

to czarne to nie kreda tylko węgiel :P
i akurat po pergaminie nie da się tym dobrze "mazać"

Finalny_Odbiorca

Popieram, czołówka jest bardzo fajna, ale od któregoś odcinka zaczyna drażnić, celebra, patos, wymioty widza.

ocenił(a) serial na 4
Finalny_Odbiorca

Czołówka wizualnie zła nie jest, ale najbardziej drażni ta tandetna, mizerna muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones