PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 524
oceny
8,0 10 1 48524
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

Kopia CoD5-WaW

ocenił(a) serial na 7

Z tego, co widze po trailerach, to producenci kopiuja wiele "elementów" z gry Call of Duty 5. I bardzo dobrze! Gra zawierała naprawde swietne "filmowe" sceny, które az sie prosily o przeniesienie na duzy ekran, np. desant na Peleliu z podwodna scena. Mysle, ze wspomniane podbienstwa nie wynikaja jedynie z podobienstwa tematyki gry i serialu, lecz, ze sa zamierzonym zabiegiem producentów. Dla mnie ten serial nie musi byc całkowitym novum - moze czerpac z innych dziel o podobnej tematyce, wazne zeby perfekcyjnie przedstawil znane watki i motywy.

MajnaPelikan

To prawda, jest w trailer kilka elementów podobnych do tych z CoD WaW, jednak myślę, że to raczej twórcy gry mieli jakieś informacje o tym jak będzie wyglądał serial tym bardziej, że wtedy gdy gra miała swoją premierę to zdjęcia do filmu były już skończone....też mi się rzuciły w oczy te podobieństwa co Tobie lecz na pewno to nie z gry skopiowano te elementy, jak już to odwrotnie. A w filmie zapewne wszystko jest odwzorowane z największą dbałością o szczegóły tak jak to miało miejsce w Kompanii braci więc tym lepiej dla gry :-).

ocenił(a) serial na 10
jenot3

ale przecież to cod był ilustracją tamtych działań choć może nie tych

MajnaPelikan


Kopia CoD5-WaW - A CoD5-Waw jest kopią wojny :P
I tyle w tym temacie ;)
Pierwsze powstała gra to jest podobna do filmu (serialu)
Ale nie mówię że nie macie racji :) może coś w tym faktycznie jest :)
Pozdrawiam

MajnaPelikan

wcisnij restart, bo chyba procek ci sie przegrzal. COD5 jest inspirowany wojna, generalnie tak to ujme. Pacific czerpie garsciami z 2 ksiązek, ktore opisuja dzialania wojenne (na podstawie opowiadan swiadkow tamtych wydarzen).

ocenił(a) serial na 9
MajnaPelikan

proszę Cię..
co za nędzne stwierdzenia
a powiedz mi ILE gier wzorowanych było na Szeregowcu Ryan'nie lub Kompanii Braci albo Wrogu u Bram..?

-Wszystkie. A seria COD chyba najbardziej zerżneła w każdej swojej odsłonie..

żenujące jest Twoje głupie pytanie, od razu widać Twoją wiedzę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones