PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 391
ocen
8,0 10 1 48391
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

Niestety to już koniec.

ocenił(a) serial na 10

Obejrzałem 10 odcinek. Na początku byłem zawiedziony, teraz patrząc na całokształt uważam, że to godny następca Kompanii Braci. Ode mnie 10.

ocenił(a) serial na 8
adrians87

maksymalnie 8/10, szału nie zrobił, było kilka fajnych momentów, wielu na pewno się zawiodło

ocenił(a) serial na 8
Judzio

zgadza się, ja się zawiodłem spodziewałem się czegoś lepszego. nie podobało mi się że większość serialu była o jednym żołnierzyku i jego metamorfozie. No ale można było się spodziewać że kompania braci to nie będzie...

ocenił(a) serial na 7
Dezeus

Jak dla mnie maksymalnie 7/10. Ostatnio oglądałem KB i klimatycznie Pacific naprawdę bardzo odstaje od niej. Nie wiem dlaczego ,nie potrafię opisać . W KB czuć klimat w każdym odcinku, tutaj może w 1 czy 2. Osobiście uważam ,że nie powstanie już żaden wojenny serial który będzie mógł "zagrozić" KB . :D

GnX

obejrzyj do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wtedy ci sie spodoba

ocenił(a) serial na 10
Dezeus

"No ale można było się spodziewać że kompania braci to nie będzie..." trudno żeby było skoro akcja była na pacyfiku a nie w europie.Z drugiej strony ''klasowo": według mnie kb było gorsze.

ocenił(a) serial na 10
Judzio

20/10 Rewelacyjny serial, będzie mi go brakowało na ekranie telewizora :(

ocenił(a) serial na 9
adrians87

Ja nie patrzę na ten serial przez pryzmat KB, bo to by była pomyłka straszna. Gdzieś tutaj był ładny post o tym. 9/10

ocenił(a) serial na 6
adrians87

w sumie nie był taki zły, ale jednak nie miał tego czegoś, co by mi nie dawało o nim zapomnieć jeszcze długi czas. Ode mnie 6.

ocenił(a) serial na 6
damianyk

Ode mnie również 6-teczka, tragedii nie było ale też żadna rewelacja.

użytkownik usunięty
adrians87

Waszym problemem jest to że żyjecie w kłamstwie które przygotował wasz umysł. Przypomnijcie sobie jak chodziliście do szkoły. Wydaje wam się że to były świetne bezstresowe czasy,a przecież to kłamstwo. Fala, rówieśnicy, oceny, wredni nauczyciele, wymagający rodzice i wyścig szczurów. Teraz też żyjecie w przekonaniu że KB jest ideałem. Oglądaliście ją kilka lat temu i teraz nie pamiętacie niedoróbek, momentów drażniących czy nudy która nierzadko powiewała. Dla was jest to ideał. W porównaniu ze świeżo obejrzanym Pacyfikiem w którym dostrzegamy wszystkie drażniące nas rzeczy, kompania naprawdę wygląda genialnie.
Już tego nie zmienicie. Teraz oglądając KB będziecie podchodzi d niej z entuzjazmem a do Pacyfiku podejdziecie sceptycznie. Pacyfik to genialny, niesamowity serial i nie zasługuje na 122 miejsce w rankingu. Jego miejsce jest w pierwszej 20.

ocenił(a) serial na 6

Błąd. Oglądałem ostatnio KB jakoś pół roku temu, dalej trzyma poziom i wciąga w przeciwieństwie do Pacyfiku.

ocenił(a) serial na 6

dziękujemy za tak dogłębną analizę naszej psychiki. Niestety, ten kij ma dwa końce. Mogę powiedzieć, że też żyjesz w kłamstwie. Aby przeciwstawić się większości krytykującej serial (w porównaniu do KB) wymyśliłeś, i nawet uwierzyłeś, że to Pacyfik jest genialny i niesamowity, nie widząc jego niedoróbek i nudy wiejącej z ekranu przez co niektóre odcinki.
Nieprawda?
Tak samo nieprawdą jest twój post. Niczego sobie nie wymyśliliśmy, wiele osób ogląda kompanię po kilka razy, i za każdym razem są te same emocje.

ocenił(a) serial na 10

Ten_ kulturalny zgadzam sie. Ja z kb najlepiej pamiętam nude w lasach:)

użytkownik usunięty
adrians87

Przypomnijcie sobie jak chodziliście do szkoły. Wydaje wam się że to były świetne bezstresowe czasy, przecież to kłamstwo. Fala, rówieśnicy, oceny, wredni nauczyciele, wymagający rodzice i wyścig szczurów. Teraz też żyjecie w przekonaniu że KB jest ideałem. Oglądaliście ją kilka lat temu i teraz nie pamiętacie niedoróbek, momentów drażniących czy nudy która nierzadko powiewała. Dla was jest to ideał. W porównaniu ze świeżo obejrzanym Pacyfikiem w którym dostrzegamy wszystkie drażniące nas rzeczy, kompania naprawdę wygląda genialnie.

Już tego nie zmienicie. Teraz oglądając KB będziecie podchodzi d niej z entuzjazmem a do Pacyfiku podejdziecie sceptycznie. Pacyfik to genialny, niesamowity serial i nie zasługuje na 122 miejsce w rankingu. Jego miejsce jest w pierwszej 20.

ocenił(a) serial na 8
adrians87

Ja daje 8/10. Kto wie czy nie dałbym 10, ale jednak "Pacyfik" nie może się równać z rewelacyjną "Kompanią Braci". Pomimo to muszę przyznać że wszystkie odcinki oglądałem z przyjemnością :)

Tomek_Z13

Mnie jakoś osobiście pacyfik nie powalił (nie oglądałem nigdy kompani braci)....w sensie że nie jest to serial z którym sie jakoś zżyłem (nie czekałem na kolejny odc etc).. miałem bardzo duże oczekiwania co do niego i troche sie zawiodłem *myślałem że będzie to widok wojny na większą skale od podszewki z wieloma scenami przy których bede siedział z otwartym ryjkiem na całą szerokosc..a w zamian przez wiekszosc czasu ogladałem podszewki z namiotów w których spali.. wg mnie ten serial nic nowego nie wniósł a tego oczekiwałem....gdybym miał dać ocenę to byłaby to 6+.. nie cieszyła mnie ta seria jakoś..nie wiem może sie starzeje :|

adrians87

Ode mnie ma 7. Najmocniejszymi odcinkami były 7 i 9.

ocenił(a) serial na 10
adrians87

Inna ocena niż 10 nie wchodzi w tym przypadku w gre.

ocenił(a) serial na 9
oscarface

Serial bardzo dobry. Może dlatego, że nie oglądałem KB - ale już nadrabiam zaległości - jestem po 5-tym odcinku KB i na razie co mogę powiedzieć to Pacyfik uderza trochę mocniejszym ładunkiem emocjonalnym - gdy go oglądałem myślałem że u mnie w mieszkaniu też pada :))))) Ale dokładniejszą opinię wykreuję gdy skończę KB. Pozdro.

ocenił(a) serial na 9
gongor

rewelacyjny 15/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones