PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 381
ocen
8,0 10 1 48381
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

Akcja filmu dość mozolnie się rozwijała(szczerze mówiąc film wciągnął mnie dopiero od 5 odcinka.Mimo to gre aktorów można uznać za dobrą,zwłaszcza aktor grający "Sladge a" całkiem nieżle zagrał,sceny batalistyczne realistyczne,momenty całkiem ciekawe.Uwązam też że nie można o filmie powiedzieć że jest słaby,rozczarowujący.Czytałem nawet wywiad z Bogusławem Wołoszańskim, o którym nie można powiedzieć że nie jest autorytetem w tej dziedzinie bo żeby zjadł na historii i sam Wołoszański na pytanie o Pacyfik,odczucia powiedział że "Pacyfik" jest porządnie zrobionym filmie o wojnie, bardzo mu się podobał, można by nawet uczyć się z niego historii co uważam za argument za filmem.Też może miałbym inne odczucia jakbym obejrzał "Kompanie braci"- aczkolwiek nie oglądałem i nie mam porównania więc się ciesze w sumie(ale obejrze napewno).W każdym razie 7/10 to dobra ocena dla mnie!

brusik

rany, co za stylistyka wypowiedzi...

harkonen_mgla

raczej składnia...

konartis20

No dokładnie, aż oczy bolą. Ale tak to jest. Człowiek oderwał się od SMSa czy Gadu-Gadu, zawitał na portal filmowy i poczuł się do napisania czegoś poprawnie, składnie i z sensem. A tu taka niespodzianka! Przecinki jednak istnieją i można ich używać? Jedno, wielkie, długie zdanie na trzy wersy. "Wołaszański żeby zjadł na historii" - ale żeby co zjadł na tej historii, zęby?

BUNCH

Dzięki za zwrócenie uwagi na składnie,styl.pisownie itd.Jednak nie takie komentarze jak "oderwał się od smsa bleble..."możesz sobie pominąć!Znalazł się polonista!Człowiek, będący dodatkowo podekscytowany filmem, pisząc coś czasem nie sprawdzi sobie dokładnie,jak to wyszło,od razu daje wyślij a potem faktycznie łapie się za głowę.Ale niektórzy tego nie rozumieją, zamiast skupić się na tym co ma inny do przekazania już wytykanie błędów itd.Podejrzewam, że gdym parę twoich komentarzy przestudiował też bym się nieźle uśmiał!!!!Filmwebowicz od siedmiu boleści! !!!

brusik

"Człowiek, będący dodatkowo podekscytowany filmem, pisząc coś czasem nie sprawdzi sobie dokładnie,jak to wyszło,od razu daje wyślij a potem faktycznie łapie się za głowę."
^ - tak, rozumiem. NIeraz też tak miałem.

"Podejrzewam, że gdym parę twoich komentarzy przestudiował też bym się nieźle uśmiał!!!!"
^ - wiesz że osoba, która stawia więcej niż trzy wykrzykniki lub pytajniki ma problem z zaburzeniami własnej osobowości?

ocenił(a) serial na 6
brusik

Nie tłumacz się głupio, bo jeszcze się pogrążasz. Fakt jest taki, że nie potrafisz poprawnie sklecić ani jednego zdania, a Twoja argumentacja jest godna trzecioklasisty i musisz to przyjąć do wiadomości. Na naukę nigdy nie jest za późno.

ocenił(a) serial na 10
Bobby_G

Co za dzieci. Co was obchodzi jak to napisał. Liczy się co chciał przekazać a nie jak to zrobił. Jeśli nie kapujecie o co mu chodzi to znaczy że macie za małą inteligencję. Pismo jest by przekazać myśli, a nie zachwycać się przecinkami u ó ż rz i tak dalej.
BO RZYCIE JEST ZA KRUTKIE!!!!!

Odkrywca

Dzięki za poparcie mistrzu!!!Jeden przynajmniej, który zrozumiał co miałem do powiedzenia!Dzięki i pozdrowionka!P.s. Panie Bobby_G - o nauce możesz rozmawiać z ludźmi na swoim poziomie.Obronisz magistra to pogadamy!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones