Dlaczego we współczesnych polskich produkcjach filmowych wszystko wypada tak sztucznie. Nie ma żadnej chemii między postaciami, wszystko wygląda tak jak jakby każdy odgrywał monolog. Kwestia dialogów? Kwestia aktorów? Kwestia reżyserii? Czy wszystkiego po części? Martwi mnie to, bo mam wrażenie, że Polskie kino się nie...
więcejjak można tak spaprać wszystkie wczesniej zawiązane wątki ? zniweczyć cały potencjał filmu, po co były wątki z ojcem? kościoełem? biblią? abrahamem?
finał poniżej wszelkich wyobrażeń ....
ps. gość jest tak groźny, że ociera się nawet o premiera, CBŚ mu służy, stoi za morderstwem iluś tam osób ..... a nasz...