filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Canal+
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Najlepsze w
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Najlepsze w
Pamiętniki Mordbota
Opinie
Pamiętniki Mordbota
Murderbot
2025 -
Strona serialu
pełna obsada
(93)
odcinki
(11)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(2)
Recenzje
(1)
Forum
wideo
(1)
zdjęcia
(100)
plakaty
(2)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
Newsy
(3)
Pamiętniki Mordbota
/serial/Pami%C4%99tniki+Mordbota-2025-10053210
2025
alienowa
7
Dziwny serial, ale ta dziwność wciąga jak i rola Alexandra, a jego teksty o ludziach do bólu prawdziwe.
czytaj dalej
Artur Venom
8
Bardzo ciekawy serial SF. Mi się bardzo podobał.
czytaj dalej
Darek Darek
7
porzadny serial, ale gdybym mial czekac co tydzien na 20 minutowy odcinek na koncu ktorego zawsze jest clifhanger to by mnie popierdolilo. swiat narazie mnie jakos nie wciagnal, znam lepsze uniwersa scifi, ale glowny bohater ktorego gra skarsgard jest totalnie mna i moglem sie z nim utozsamic totalnie i jest najmocniejsza strona serialu (ogolnie jego narracja jest tak dojebana ze sobie cos gada i potem dodaje w myslach reszte, jest to dojebane), reszta bohaterow nudy, podobno reszta historii z ksiazek jest lepsza wiec jestem skory zobaczyc kontynuacje :)
czytaj dalej
lzdzitowiecka
5
Ehh. Gdyby nie to że murderbota gra Skarsgard.nie byłoby sensu tego oglądać. Bohaterowie są nudni nie chodzi ze woke : zero charakteru .wieje nudą. I tyle.
czytaj dalej
Kr4ju
5
Bywa zabawny i błyskotliwy, ale zdecydowanie za rzadko. Alexander Skarsgard sporo nadrabia.
czytaj dalej
Pinokio1983
8
Można kręcić sci-fi, można też kręcić zajebiste sci-fi. To jest akurat przykład zajebistego sci-fi.
czytaj dalej
Adrian Dębski
6
murderbot is literally me
czytaj dalej
Jan Drobczyński
8
Czy androidy śnią o serialach rozrywkowych? 🍏+
czytaj dalej
Paweł Ka
1
Musiałom niestetom dać ocenom zerowom gdyż nie mogłom wytrzymoć tegoż bekołkotu
czytaj dalej
amon_re
5
Patrzyłom ale zasypiałom 🥱
czytaj dalej
Renatta08
8
Jestem fanką perspektywy Mordbota
czytaj dalej
Maja Walczak
8
Skarsgard swoją niesamowitą grą zrobił ten serial. Zabawny, wciągający, a do tego zakończenie nie boli, a to akurat rzadko się zdarza. Miło spędzony czas.
czytaj dalej
tomasz baranczyk
9
Nie wiem skąd tak niska ocena. Super serial. Klimat trochę jak u Lema. Nie mogę się doczekać kolejnych sezonów
czytaj dalej
edsonpele3
7
deadpanowy humor na korporacyjnych rubieżach
czytaj dalej
lidzia_d
9
Wspaniałe studium nieneurotypowości. Uwielbiam tę historię.
czytaj dalej
kuba270
5
Sam pomysł mnie kupił, mam też książkę do obadania, ale sam serial... siakiś-taki nie do końca przekonujący.
czytaj dalej
Grzesiubb
4
DEI DEI DEI DEI, a deicie spokój.
czytaj dalej
Paweł Ryszkowski
7
Pamiętniki Mordobota to mieszanka komedii, sci-fi i lekkiego thrillera - trochę jak „Zagubieni w kosmosie” skrzyżowani z „Westworldem”. W krótkich, trzydziestominutowych odcinkach, poznajemy jednostkę ochronną, która, po zhakowaniu swojego modułu kontrolnego zyskuje samoświadomość, by… oglądać space opery i chronić pewną grupę ludzi z wyboru, a nie z obowiązku. Serial jest dynamiczny, dobrze zrealizowany i nie rozdrabnia się na niepotrzebne wątki. Zagadki pozostają nie do końca wyjaśnione, a finał domyka historię w sposób otwarty, ale satysfakcjonujący. Myślę, że czekając na kolejny sezon, warto sięgnąć po literacki pierwowzór napisany przez Marthę Wells.
czytaj dalej
dorotagniedziejko1998
8
Premium Quality Entertainment™️
czytaj dalej
Łukasz K. S.
7
Dobry, ciepły, bezpretensjonalny s-f. Człowiek nie wiedział, że potrzebował.
czytaj dalej
Robert Grzelak
5
Wszystko spoko tylko o co tu chodzi? Czy w każdym serialu Apple musi być wątek lgbt? Dobrze, że odc krótkie.
czytaj dalej
uziostg
9
Thriller Sci-fi? LOL to raczej komedia. Ktoś obejrzał Rogue One i stwierdził, że zrobi serial o K-2SO xD
czytaj dalej
Millander
5
Wszystko psułom durnom napisom.
czytaj dalej
Michal Najborowski
3
Boże co za nudny serial xd Grupka idiotów robi w kółko to samo, każdy ciekawszy moment jest celowo przerywany tą samą nudną akcją. Wszystko rozciągnięte max
czytaj dalej
ice numéro cinq
3
Rozumiem sens wprowadzenia narracji i wypowiedzi robota w 3 os. liczby pojedynczej. Ale nie jestem w stanie tego czytać. Psuje odbiór serialu.
czytaj dalej
1
2
3
4
5
...
Popularne na VOD
Heweliusz
Opinie
Wiedźmin
Opinie
Grupa zadaniowa
Opinie
Zobacz popularne na VOD