PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573891}

Para królów

Pair of Kings
6,0 3 599
ocen
6,0 10 1 3599
Para królów
powrót do forum serialu Para królów

KONIEC TEGO SERIALU!!! 

użytkownik usunięty

3 listopada 2012 Adam Hicks napisał na swym Twitterze, iż czwarty sezon nie powstanie. Tym samym trzecia seria jest ostatnią serią serialu... A szkoda, bo przyjemnie się ogląda. Wprawdzie bez Brady'ego to nie to samo, ale Lanny i Mikayla ratują ten serial, gdyż są świetni! ;)

nie będzie, bo spadła oglądalność, kiedy Musso odszedł

użytkownik usunięty
matiwww2

Wiem. Mitchell był o wiele lepszy od Adama. Szkoda, bo serial z nim był świetny.

ocenił(a) serial na 8

wiecie ja raz szłyszałam od koleżanki że mitchell ma powrócić ale to oczywiście nie jest potwierdzone. Ale ciągle mam nadzieje że powróci.Trzymam kciuki :)

użytkownik usunięty
Ola7890

Szczerze - wątpię. Po pierwsze Mitchell jest za stary, po drugie podobno miał jakiś tam konflikt z ekipą przez tą jego jazdę po alkoholu, po trzecie i najważniejsze: Adam Hicks napisał na Twitterze, że czwartego sezonu nie będzie, czyli trzeci jest ostatnim serialu. Ja osobiście uwielbiam Mitchella i chciałbym zobaczyć jego powrót, ale naprawdę, szanse na to są nikłe. Zobaczymy.

ocenił(a) serial na 7

dla mnie serial sie skończyl na 2 seri bo bez mitchella to nie to samo:-(

użytkownik usunięty
sadzik444

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 8

Zgadzam się... Serial bez Mitchella nie jest tym samym... A Disney zerwał z nim umowe po tym jak jechał raz po pijaku ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones