Park Jurajski: Obóz Kredowy (2020-2022)
Park Jurajski: Obóz Kredowy: Sezon 5 Park Jurajski: Obóz Kredowy Sezon 5, Odcinek 9

Błąd krytyczny

The Core 23m
6,6 48
ocen
6,6 10 1 48
Park Jurajski: Obóz Kredowy
powrót do forum s5e9

Fajny, aż do tego momentu... bajka od 7 lat i całujące się lesbijki to mocno nie na miejscu! Tragedia!!!

YubY7

Zapewne po to aby później dzieci nie wyrosły na homofobów takich jak ty i skończyły znęcając się nad takimi osobami tylko dlatego że są inne.

ocenił(a) serial na 1
Radek_Traczyk

A co lesby trzeba tolerować, ale homofobów już tępić? Gdzie ta tolerancja w takim razie? Pozatym mój komentarz nie jest po to, żeby dyskutować o lpg+ tylko ostrzec rodziców jakie treści są chamsko przemycane. Nie każdy sobie tego życzy i należy to tolerować.

ocenił(a) serial na 10
YubY7

Gdy Yaz powiedziała że podkochuje się w Sammy to miałem uśmiech na twarzy a w szczególności podczas ich pocałunku :D

YubY7

Tolerować należy wszystkich. Wszelkie homofoby mają nie tak z głową! Całujący się chłopak z dziewczyną nie wzbudza żadnych komentarzy, nikt się nie oburza, więc dlaczego całujące się dziewczyny/kobiety lub chłopcy/mężczyźni są problemem? Pary hetero są wszędzie, w filmach, serialach, grach, reklamach, na ulicach, ludzie się cieszą gdy zakochana para hetero okazuje sobie czułość. Ale homoseksualna para to już problem? Prawacy, obrzydliwi jesteście. Podwójne standardy. Jedni luzie są ok a do innych ziejecie nienawiścią, ewentualnie łaskawie wam nie przeszkadzają o ile się nie obnoszą. Tak bardzo tkwicie w średniowieczu. Wolność i wzajemny szacunek jest przecież piękna, a wy chcielibyście żeby wszyscy żyli według narzuconych "tradycyjnych" wartości. Nieważne że wbrew sobie, nieważne że przez to ktoś jest nieszczęśliwy, może nawet odbiera sobie życie bo został wzbudzony w nim wstyd. I wy często macie czelność zasłaniać się Bogiem... Tym, który mówi o miłowaniu drugiego człowieka, nastawianiu drugiego policzka. Bóg kocha wszystkich, nawet swoich wrogów. Wy nienawidzicie każdego kto jest jakkolwiek inny.

Bardzo dobrze, że zaczyna się pokazywać osoby LGBT+ w filmach itd. Trzeba ludzi uświadamiać, że nie ma tylko hetero par. A najważniejsze jest, by dzieci uczyły się tolerancji. Bo kiedy jak nie od dzieciństwa? Bez sensu myślą ci, którzy uważają, że dzieci są za małe na takie treści. Czemu są za małe? Na co? Czy uczucie i miłość to coś złego? Za małe to dzieci są chociażby na to, by klnąć i współżyć. Ale nie ma nic zdrożnego w pokazywaniu im, że dwoje ludzi się kocha. Skoro mogą patrzeć na kochającą się kobietę i mężczyznę, to mogą też patrzeć na miłość dwóch kobiet lub mężczyzn. Może zdziwię niektórych, ale dzieci znacznie szybciej zaakceptują taki stan rzeczy niż dorośli, którym wbito już "prawdziwe" wartości. Bo dzieci od urodzenia nie znają homofobizmu, braku tolerancji. One się tego dopiero z czasem uczą, od dorosłych. Trzeba w końcu wychować pokolenie, które nie będzie homofobiczne, nie będzie mieć problemów z tym, by każdy żył w zgodzie ze sobą, bez bezsensownego wstydu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paulasaf

Problemem nie jest uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi. Problemem jest to, że wstawiane są wątki politycznej walki do animacji dla dzieci. Mam gdzieś kto z kim sypia - przeszkadza mi natomiast nachalny sposób propagowania swojego światopoglądu niezależnie od tego co to jest. Podam przykład mojej niedawnej dyskusji z wegetarianinem:
- Jeżeli w restauracji mięsnej nie ma menu pod osoby wege to z automatu świadczy to o tym, że właściciel nie dba o klienta i nie warto pozytywnie oceniać takiego miejsca.
- Ok - w kwestii biznesowej to jest nieracjonalny ruch ale ma prawo prowadzić restauracje w takiej formie jakiej sam chce i nie oznacza to, że ma złą restaurację. Rozumiem, że jeżeli restaurator knajpy Wegańskiej nie ma nic z menu mięsnego to również tak do tego podchodzisz?
- No nie.. wtedy to jest jego wybór i ok.
- Zatem mamy piękny przykład nierównego traktowania i żądania ustępstw tylko w jedną stronę.
- Nieprawda
Kurtyna.

Moje dzieci są uczone tolerancji i nie ma u mnie w rodzinie problemu tej natury (homofobicznej).
Reasumując - Przeszkadza mi fakt, że zamiast rozrywki w klimacie Parku Jurajskiego mamy na każdym kroku nachalne wciskanie swojego światopoglądu, reklam, różnych idei itd. I to jest właśnie włażenie z buciorami do mojego życia. Ja nie jestem niczyim materacem i nie obchodzi mnie kto z kim sypia czy co żre, jaką religię wyznaje czy jaki ma kolor skóry. Toleruję różność ale nie toleruję twierdzenia, że mam robić tak jak ktoś chce- bo tak!.

YubY7

Tymczasem ,,Buzz Astral''.

YubY7

Dla mnie to też porażka. Chłopak z dziewczyną okazali się be a dwie laski ok. Poprawność polityczna wychodzi bokiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones