PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427052}

Patito Feo

8,3 44
oceny
8,3 10 1 44
Patito Feo
powrót do forum serialu Patito Feo

witam czy ktoś może wie skąd można ściagnąć ten film i czy są napisy do niego?

paula3310

Na jutjubie sa odcinki po hiszpansku. Napisow nie znalazlem, ale nie sadze zeby ktos sie podjal tluczaczenia bo nie jest to mega super novella. W dodatku serial byl emitowany na Disney Channel Latin America co moim zdaniem nie jest powodem do dumy. Natalia Oreiro wytapila w tym serialu goscinnie wiec szkoda czasu.

użytkownik usunięty
n64

o czym to jest? i dlaczego szkoda czasuy, bo ntalia byla goscinnie?

Jest to telenowela, komedia familijna, dramat milosny i troche musical. Nieznam dokladnej fabuly bo nie ogladalem. Dlaczego szkoda czasu? Bo jest ona skierowana raczej do mlodziezy szkolnej pokroju Disney Channel. Natalia Oreiro nie ratuje tego serialu bo wystapila chyba tylko w 2 odcinkach jako zabawna nauczycielka. Jak ktos przeczytal ze Natalia jest w obsadzie to mogl sie napalic, ze jest to kolejna hitowa telenowela z Oreiro typu Sos mi wydasz. Nie jest. No chyba ze ktos lubi tasiemce pokoroju "Na wspolnej".

użytkownik usunięty
n64

rozumiem, dziekuje:)

ocenił(a) serial na 8

To zaczyna sie jak Patito z mama przyjezdzaja do pewnej miejscowosci no i ogolnie nie maja za duzo kasy itp i jej mama w szpitalu poznaje swojego dawnego przyjaciela ktory okazuje sie byc dyrektorem w tym szpiitalu no i ogolnie sie dzieje akcja, rozwija sie glownie w szkole muzycznej i jest to bardziej novela dla 12 latkow albo i mniej, ja to ogladalam jak bylam na wakacjach w hiszpani i strasznie mi sie podobalo no ale to bylo kilka lat temu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones