PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800200}

Patolog

Harrow
7,3 1 670
ocen
7,3 10 1 1670
Patolog
powrót do forum serialu Patolog

Fern

ocenił(a) serial na 6

Czy tylko mnie zachowanie córki naszego głównego bohatera, czyli Fern jest totalnie wku#$%$jące? Ten kto pisał jej postać, chyba nie bardzo wiedział co napisać stąd Fern jest takim zdziczałym pustakiem. Serial ogólnie jest w porządku. Da się to oglądać ale jak tylko na ekranie pojawia się aktorka, która gra Fern to zaczyna się we mnie gotować.

ocenił(a) serial na 7
Darcaine

Nie wiem czy tylko Ciebie ale jej zachowanie jest całkiem sensownie uprawdopodobnione. Jest drażniące ale to jest nastolatka z dość nieprzyjemną historią. Przy czym w pierwszym sezonie jej rola nie jest szczególnie ważna, no w jednym odcinku ma większą rolę. W drugim sezonie a przynajmniej w dwóch pierwszych odcinkach ma ważniejszą.
Nie wiem na jakim etapie serialu jesteś więc stąd takie ogólniki :)

ocenił(a) serial na 5
Darcaine

Ma być też córką swojego ojca, który postępuje tak samo. Problem w tym, że aktorka chyba po prostu nie najlepsza.

Darcaine

Wkurza cię, czy nie, jest realne. Ktoś sobie tak wymyślił i tak ma być...

ocenił(a) serial na 8
Darcaine

Strasznie irytująca i to nie tylko za sprawą jej głupich min i mimiki twarzy, a w ogóle z zachowania. Przyznam, że kilka razy pominęłam jej wątek w serialu, bo nie do zniesienia. Co nie zmienia faktu, że sam serial naprawdę super.

ocenił(a) serial na 8
kasiula41099

Biorąc pod uwagę jej całą historię i to przez co przeszła, jej zachowanie jest jak najbardziej zrozumiałe. Według mnie postać jest całkiem nieźle napisana i zagrana jeśli naprawdę wczujemy się w fabułę. Bardziej irytują mnie nijakie i drewniane miny Harrowa, mimo że sama postać (charakter) jest świetna. Pozdrawiam^^

Darcaine

Dokładnie, ja kibicowałem żeby ktoś ją w końcu zabił...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones