PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103910}

Paulina

La usurpadora
7,8 2 021
ocen
7,8 10 1 2021
Paulina
powrót do forum serialu Paulina

LA USURPADORA 2 !!!

użytkownik usunięty

Hej! Wczoraj zobaczyłam na youtube filmiki zatytułowane "Promo La Usurpadora 2 | El Regresso de Una Bracho ", (regresso to chyba powrót Bracho.. ) Czy ktoś wie coś na ten temat? Będzie druga cześć telenoweli?

ocenił(a) serial na 8

Nie, nie będzie 2. sezonu. Jest to reklama Amazon. "Paulina" zakończyła się definitywnie na filmie "Paulina - ciąg dalszy" (nieemitowanym w Polsce).

użytkownik usunięty
Adpadi123

Szkoda :(

ocenił(a) serial na 9
Adpadi123

A czy można gdziekolwiek ten film zobaczyć?

użytkownik usunięty
aguska_a27

ja oglądałam ten film na y o u t u b e, link: https://www.y o u t u b e.com/watch?v=2ERyyBKbaZw ale jest podzielony aż na 16 części i to wkurza..

ale teraz patrze ze na c d a dodali w dwóch częściach tylko, że z napisami: https://www.c d a.pl/video/13870606b

użytkownik usunięty

w tych linkach, które Ci podałam trzeba złączyć odstępy w słowie. Zrobiłam spacje bo nie chciało mi puścić komentarza

ocenił(a) serial na 9

Kapłam się :P Dziękuję bardzo. Tak szybko przeleciałam aby zobaczyć o co tam chodzi i kończy się dobrze. Od 3 dni oglądam "Paulinę" od początku, bo w Tv widziałam kilka odcinków i chciałam wrócić do czasów dzieciństwa :)

użytkownik usunięty
aguska_a27

Też lubię do niej wracać, to jedna z moich ulubionych. W dzieciństwie to leciała telenowela za telenowelą i wszystkie mi się w miarę podobały, a te nowe co puszczają już jakoś do mnie nie przemawiają.

;)

ocenił(a) serial na 9

Do mnie też nie, nawet nowoczesna Esmeralda jakaś taka sztuczna i ogólnie nie oglądam tych seriali, bo nie dość, że nie mają tego klimatu co te starsze, to jeszcze nie mam zbytnio czasu. Jeśli mogłabym polecić nowszy serial, to polecam turecki serial "Grzech Fatmagul" bodajże z 2011 roku. To nie jest typowy serial o miłości, tylko o gwałcie. Dzięki niemu w Turcji kobiety zaczęły częściej i głośniej mówić o nadużyciach seksualnych. Wciągnęłam mamę w ten serial to może i Ty się wciągniesz :)

użytkownik usunięty
aguska_a27

A powiem ci, że dla mnie wszystkie remaki są gorsze od oryginału. Już po samym plakacie jakoś nie mam ochoty oglądać tej nowej Esmeraldy.

Jak będę miała czas to luknę na ten turecki serial. Może akurat mi się spodoba, bo tematyka dość ciekawa i intrygująca ;)

ocenił(a) serial na 9

Naprawdę gorąco polecam. Ja osobiście zakochałam się w utworach, które scenarzyści "dołączyli" do serialu i znalazłam je wszystkie na "tubie" :P Turecka muzyka jest piękna. Jak Ci się spodobają to daj znać :)

użytkownik usunięty
aguska_a27

Ja ostatnio mam fazę na japońskie anime. Oglądnęłam jedną fajną bajkę i zaczęłam szukać kolejnych z podobną tematyką. Szczerze mówić nigdy nie przepadałam za japońskim kinem i tu takie zaskoczenie. Mam tak zróżnicowany gust, że choć co mi się może spodobać. A co do utworów to zazwyczaj jak coś mi się bardzo podoba to w muzyce automatycznie się zakochuje ;) jak się zabiorę za oglądanie poleconego serialu to na pewno dam znać o wrażeniach ;)

użytkownik usunięty
aguska_a27

i jest ten serial gdzieś na internecie? bo mam problem żeby go znaleźć.. na tubie pisze "link do strony z filmem w opisie"..

ocenił(a) serial na 9

Przyjmij moje zaprosznie to wyślę linka całego :) Co do japońskiego anime to za dzieciaka oglądałam kilka bajek. Ostatnio myślałam, żeby do nich wrócić... :P

użytkownik usunięty
aguska_a27

Przyjęłam :) Jakbyś chciała wrócić to kilka tytułów mogę podrzucić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones