PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813453}

Pennyworth

7,0 401
ocen
7,0 10 1 401
Pennyworth
powrót do forum serialu Pennyworth

Postaci są wyraziste, fabuła całkiem przyzwoita a tempo akcji powoduje, że wszystko wydaje się dosyć zwarte. Warto też zauważyć niezłe czarne charaktery. Jeśli utrzyma poziom to na pewno obejrzę cały sezon.

zarek

Czy w Polsce da się go legalnie obejrzeć?

ocenił(a) serial na 8
Mateusz10203

Mocno wątpię by w tej chwili było to możliwe. Zdaje się, że Epix nie działa na polskim rynku. Dla zdeterminowanych zostaje oglądanie mniej legalne, w wersji anglojęzycznej.

ocenił(a) serial na 6
zarek

Scena z pierwszego odcinka, kiedy rodzice Alfreda dołączają w spuszczaniu wpier.dolu tym złym jest po prostu genialna <3

ocenił(a) serial na 7
jesustookmyphone

Hahaha, dokładnie to był miły smaczek. Serial zapowiada się naprawdę dobrze, po pilocie i dwóch odcinkach jestem naprawdę pod wrażeniem całości, a już zwłaszcza tym mrocznym, brytyjskim klimatem. Może niekiedy za mocne CGI, ale i tak nie traci swojego uroku. Alfred jest tutaj naprawdę ciekawą postacią.

ocenił(a) serial na 6
ginusia

Ja szczerze mówiąc spodziewałam się, że ten serial będzie dosyć ugrzeczniony, ale jestem mile zaskoczona. Mają być flaki? Będą flaki. Mają przeklinać? "Faki" i "cunty" lecą aż miło. Do tego każda postać wydaje się być w miarę charyzmatyczna ( Daveboy! <3) i nawet wątek romantyczny nie przynudza.

zarek

niezły, aczkolwiek 8/10 wydaje mi się przesadą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones