PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114368}
4,5 11 455
ocen
4,5 10 1 11455
Pensjonat pod Różą
powrót do forum serialu Pensjonat pod Różą

Jesienia juz nie zobaczymy kolejnych nowych odcinków pensjonatu pod róża :(:(:(:( producenici postanowili ze to juz koniec losów Dusi Ivy i Marylki :(:( SZKODA.

patryszja1

Widze ze tez jestes fanką ale produkcja została tylko zawieszona moze jak ludzie bedą pisac do polstau to zostawią podobny był los fali zbordni.

ocenił(a) serial na 9
Mateusz_dziura

No ja myślę! Bo to by było chamskie, tak poprostu urwać serial :/

ocenił(a) serial na 10
patryszja1

Polsat sobie poczyna- nie wiem co sobie mysli:/ Urywa sobie seriale w polowie i nie daje dalej - to jest bez sensu:/

ocenił(a) serial na 5
patryszja1

http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=121505

ocenił(a) serial na 7
patryszja1

Także uwielbiałem ten serial. Oglądałem go w okresie mojego dojrzewania i teraz, po kilku latach, mogę śmiało stwierdzić, że miał on ogromny, pozytywny wpływ na kształtowanie się mojej osobowości. Pomijając jednak kwestie czy był za mądry czy zbyt staroświecki dla współczesnego odbiorcy, trzeba sobie jasno powiedzieć, że ostatnie 22 odcinki pokazały, że formuła tego serialu się po prostu wyczerpała i jego zakończenie na odcinku 112 to najlepsze co producenci mogli zrobić dla całej serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones