PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534129}
6,9 2 648
ocen
6,9 10 1 2648
Persons Unknown
powrót do forum serialu Persons Unknown

Zapowiada się naprawde świetny serial.
Jak narazie ocena się nie zmienia. :P

Moja ocena: 10/10

Polecam.

ocenił(a) serial na 7
FoxMoulder

Po dwóch odcinkach oceniasz serial? To jest bardziej żałosne od oceniania aktora po wyglądzie a nie po jego grze aktorskiej.

ocenił(a) serial na 7
LaraNotsil

Oceniamy fabule czy gre aktorska?? :/

ocenił(a) serial na 6
LaraNotsil

Czepiasz się Lara. Obejrzał dwa, to ocenił dwa. Jak obejrzy kolejne i zmieni zdanie to może zmienić ocenę. Ty pewnie czekasz z oceną serialu do ostatniego odcinka? Przy kilku sezonach może to być kłopotliwe...

ocenił(a) serial na 7
kanex71

Czekam zawsze na koniec jednego sezonu. jeżeli serial znudzi mnie po 3 odcinkach dalej nie oglądam ale i nie wystawiam oceny. Nigdy nie oceniam serialu po 1-2-3 czy 4 odcinkach anie filmu nie oceniam po zwiastunie czy też grających tam aktorach. Trudno oceniać serial po dwóch odcinkach i naprawdę śmieszy mnie takie ocenianie (chodzi mi o ocenianie na forum. co innego jak ktoś sobie ocenia serial a na forum pisze że zapowiada się świetny serial. Jak okaże się, że serial go znudził to co założy 100 tematów za każdym razem jak jego ocena się zmieni?) Wystarczyłoby w temacie napisać że zapowiada się rewelacyjny serial w którym ludzie pisaliby jakie mają odczucia co do produkcji a tak to nie tylko on ale i reszta użytkowników będą zakładać multum tematów przez co zrobi się kolejny syf na forum.

ocenił(a) serial na 6
LaraNotsil

W ten sposób oceniasz tylko te seriale które Ci się podobają. A dlaczego nie ocenić serialu jeśli się nie podoba, czy jest nudny? Po to właśnie są niskie oceny :)

ocenił(a) serial na 7
kanex71

Trudno mi ocenić serial jeżeli widziałam 3 odcinki np. z 13 czy 22 czy, który ma powyżej 1 serii:D Tak samo nie oceniam filmu, którego nie widziałam w całości:D ale to moje ocenianie i nikogo nie zmuszam do takiej samej postawy. Jednak dziwi mnie ocena (jakakolwiek) po zobaczeniu tych 3 odcinków.

LaraNotsil

Zgadzam się. Chociaz ja staram się zawsze obejrzeć więcej odcinków. Daję serialowi zazwyczaj szansę do końca sezonu ( no chyba, że faktycznie nie da się go golądać);) Ale też nie jestem za ocenianiem serialu po kilku odcinkach.

Wracając jednak do tematu. Mnie szczerze mówiąc Persons Unknown jak dotąd strasznie rozczarował. Spodziewałam sie szybszej akcji i większego napięcia. Tymczasem, mimo, że niektóre pomysły są ciekawe jak np [SPOILER] motyw z maskami, które jak się wydaje mają pomóc a okazuje się, że to właśnie one same w sobie są niebezpieczne [KONIEC SPOILERA:)]. Jednak ogółem fabuła wydaje mi się być nieco na siłę. Być może zbyt wiele spodziewałam się po tym serialu i dlatego czuję taki niedosyt. No cóż... być może się jeszcze rozkręci.

ocenił(a) serial na 10
FoxMoulder

Mnie też się podoba. Taki trochę "Cube" w innym wydaniu :)

ocenił(a) serial na 8
slavoo

Mnie również serial się podoba, trzyma w napięciu. Jest się ciekawym co będzie dalej, a ponadto ma się poczucie klaustrofobii.

missblige_2

Serial jest taki sobie. Na początku trzyma jakiś poziom, ale im dalej w las... No cóż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones