Wszystko co dotyczy odcinka 14 ;)
VINCENT MAKES A DECISION THAT ENDS IN TRAGEDY — After a dinner where Cat (Kristin Kreuk) introduces Vincent (Jay Ryan) to Heather (Nicole Gale Anderson) ends badly, Heather enlists Tess (Nina Lisandrello) to stage an intervention with Cat. Evan (Max Brown) receives an interesting proposition that could change the course of his cross species investigation and at an event to honor Joe, Heather goes missing and Vincent is forced to make a tough decision that saves her life.
Beauty and The Beast 1x14 Promotional Photos http://www.youtube.com/watch?v=zTOfmKohodU
Dorzucam zdjęcia :)
http://www.ksitetv.com/beauty-and-the-beast/beauty-and-the-beast-tough-love-imag es/19627
Po kolacji, gdzie Cat (Kristin Kreuk) przedstawia Vincenta (Jay Ryan) Heather (Nicole Gale Anderson), która kończy się źle, Heatcher werbuje Tess (Nina Lisandrello), aby dokonała interwencji u Kat. Evan (Max Brown) otrzymuje ciekawą propozycję, która może zmienić kurs jego badań krzyżowania gatunków i na imprezie na cześć Joe, Heatcher znika, a Vincent jest zmuszony podjąć trudną decyzję, która ratuje jej życie.
Właśnie jakiś postęp :D A z tym wkopaniem chodzi mi o to zabicie kogoś(najprawdopodobniej tego brata Joe) przez przypadek :( buuu
A moze to nie będzie przypadek? Może będzie zagrażał Heather? Albo Vin będzie tak myślał..
http://www.spoilertv.com/2013/02/beauty-and-beast-episode-114-tough-love_1947.ht ml
http://www.tvfanatic.com/2013/02/beauty-and-the-beast-producer-previews-pivotal- episode-ahead-pos/
Beauty and the Beast Sneak Peek 1x14 - Tough Love [HD] http://www.youtube.com/watch?v=AGzwyvXfEaA&list=UUG_2v
Czyżby w końcu? ;)
https://twitter.com/ktytd/status/302606661267378176/photo/1
Widzę, po tym wpisie, że nie tylko mnie zaczyna już drażnić ten brak kissa.. Więc oby! OBY! ;D
mnie to już drażni od 6 odcinka, tam była idealna scena na końcu do całowania :)
Pracownia malarska! Moja ulubiona epka! ;DDD
Zgadzam się, oni się już powinni całować zdecydowanie parę epizodów wcześniej! O! ;D
Moja tez ulubiona, wielokrotnie wracam do tej sceny w pracowni, i sceny koncowej w tym odcinku i tam tak pasuje takie chociazby musniecie ustami, prosi sie o to caly odcinek, a oni tak to zwalili tekstem Catch ze musi juz isc... masakra.
Ja z tej sceny zrobiłam tyle gifów, piców i mam nawet wyciętą tą scenę, ze szok. Właściwie po tym odcinku tak totalnie zakochałam się w B&B! Jest mega sensualna dla mnie.. A ta końcówka.. Bosze brak tego kissa pamiętam mnie wtedy rozwalił ;/
mam identyczne odczucia jak Ty i tez po tym odcinku bardzo emocjonalnie zzylam sie z serialem, dobrze ze nie jestem sama :D ja sie zezloscilam jak uslyszalam ten tekst musze juz isc, w ogole nie wiem kto wymyslil te scene, ale chyba mial na celu wzbudzic zlosc w wielu fanach BatB. teraz jak wracam do tego odcinka to zawsze przy koncowej scenie stopuje sobie koniec zeby nie slyszec tego denerwujacego tekstu wtedy pozytywniej odbieram calosc :)
Wiesz jak jest.. ;) Oni się tak do tego pocałunku zbierają od paru tygodni, więc kolejny w te czy wewte już nas przecież nie zaskoczy ;)
Ja jestem dobrej myśli :D Teraz jest taki moment ,że musi do tego dość ;)
Zobacz jaki świetny <3 http://www.youtube.com/watch?v=rRxxm9ARKb8
Komentarz Austina Basis (JT) o nowej epce:
https://twitter.com/AustinBasis/status/302704336738336769
I kolejny spoiler:
https://twitter.com/irisjauregui/status/302577583311171584/photo/1/large
Trzymamy za słowo ;D
http://saveeachother-beauty-beast.tumblr.com/post/43390061466/should-we-believe- him-or-is-this-like-the-last
Oby nie ;) Ta epka jest ostatnia przed przerwą, więc może.. w końcu.. nareszcie.. się kissa doczekamy ;D
oj jak najbardziej, oby mu się tygodnie nie pomylily bo bedzie mial cieżko :D teraz to sie nie moge doczekac czwartku dopiero :D
Kurde niedawno pisało na FW ,że 14 odcinek jest tym przed przerwą. Teraz pisze,że 15 :/ To jak jest w końcu z tymi przerwami ? Fajnie by było jakby jeszcze jeden był odcinek :D i przerwa ;)
Według tej rozpiski, ep 14 jest ostatni przed przerwą:
http://eztv.it/shows/725/beauty-and-the-beast-2012/