PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 109
ocen
8,2 10 1 77109
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

http://kurturalny.wordpress.com/2013/08/04/mistrzowie-niedokonczonych-seriali/

ocenił(a) serial na 10
flasshh

To jest jakaś zmora polskich seriali kryminalnych. Oprócz arcygenialnego PitBulla, gdzie pozostawiono fanów z gigantycznym znakiem zapytania co dalej z Galą, w równie bezczelny sposób zakończono, stojący na tym samym poziomie, serial Glina, gdzie nie jest sprecyzowane czy Gajewskiego Tosiek zastrzelił, czy tez przeżył. Jakby tego było mało, to poza tymi wybitnymi serialami, identycznie potraktowano inne dwie kultowe serie, choć IMO wiele odbiegające poziomem od wyżej wymienionych, mianowicie Kryminalnych, gdzie fani są postawieni w identycznej sytuacji i nie wiedzą czy Brodecki przeżył czy nie, oraz Falę Zbrodni, której 5 sezon wręcz urywa się w połowie i jest mnóstwo nie pokończonych wątków, choćby przypomnieć Tatiane Dashev, Dragonowa czy opętanego Nawrockiego poszukującego swojej Silene. Trylogia Oficera też skończyła się co najmniej dziwnie.
Ja nie wiem, czy to efekt tego że nasi scenarzyści, reżyserzy czy producenci tak bardzo lubują się w tzw. "otwartych zakończeniach"? które de facto przy pewnych gatunkach filmowych nie mają racji bytu, czy może nie mają pomysłu jak z głową zakończyć jakąś kultową serie? pytanie z cyklu chyba retorycznych.

ocenił(a) serial na 9
hbk06_qbas

"Kryminalnych" zakończono nie z powodu oglądalności, bo decyzję o zakończeniu produkcji serialu podjęto przed nakręceniem ostatnich odcinków, więc dziwi mnie to że nie wyjaśniono czy ten Brodecki przeżył a tak wogóle to nie widziałem ostatniego odcinka i wielu innych :)

ocenił(a) serial na 10
hbk06_qbas

O ile dobrze, że czwarty sezon Pitbulla nie powstał, bo gdy zaczęli się nim bawić w trzecim sezonie różni reżyserzy to poziom mocno opadł. Natomiast na Glinę ponoć nie ma hajsu - Ślesicki ponoć od 2008 roku ma gotowy scenariusz w szufladzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones