PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 055
ocen
8,2 10 1 77055
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull
użytkownik usunięty
smok_jerzy

Idź sobie pooglądaj bajki dla dzieci albo jeszcze lepiej baśnie dla młodzieży, 'Pitbull" Patryka Vegi to wg mnie najlepszy serial jaki powstał w tym kraju...

ocenił(a) serial na 6

To wg ciebie, co nie znaczy że dla mnie też musi być. Dlaczego twój gust ma być dla mnie wykładnikiem czegokolwiek? Widocznie mało filmów widziałeś, skoro wg ciebie ten jest najlepszy. A co ja mam oglądać, to o tym to ja będę decydował a nie ty. Dla mnie to nic nadzwyczajnego i nie mam w tym temacie nic więcej do dodania

użytkownik usunięty
smok_jerzy

Dla Ciebie może być mistrzostwem świata np. "Kac Wawa" albo "Wojna Polsko-Ruska" bo np jesteś fanem Szyca, masz racje rzecz gustu lub jego braku...

ocenił(a) serial na 6

A co znaczy braku? W takim razie dla mnie ty nie masz gustu - pasuje? Dlaczego jak tobie się coś podoba to ty masz gust, a jak mnie nie to ja nie mam? A może jest na odwrót? Męczą mnie ciężkie, smętne klimaty filmowe, więc i Pitbull nie jest dla mnie ideałem i nigdy nie bedzie. jak jesteś fanem Vegi to pewnie kochasz się w Ciacho i Last minute.... to też widocznie rzecz gustu lub jego braku....

użytkownik usunięty
smok_jerzy

Lubie mroczne klimaty i w nich się lubuje, w ciężkich dramatach ze Skandynawii i w takich samych kryminałach, uwielbiam filmy psychologiczne i myśleć w takcie jak i po samym seansie. Za to nie lubię smarków którzy w dupie byli i gówno widzieli, a zgrywają tu wielkich krytyków filmowych z obejrzanymi paroma set filmami, paniał?

ocenił(a) serial na 6

Poniał, w takim razie pisz do takich smarków, a nie do mnie, bo ja nie lubię pseudo psychoanalityków, którym się wydaje, ze ich gust jest najważniejszy, tylko dlatego, ze widzieli kilka skandynawskich czy polskich dramatycznych smętów. Smęty to mam za oknem na co dzień, zwłaszcza czytając takie "mądrości" jak twoje, dlatego kino wole lekkie i wesołe i nie wiem dlaczego ktoś kto lubi lekkie kino ma się czuć gorszy od jakiegoś malkontenta lubującego się w dramatach, a poza tym ja mam 39 lat więc dziadku dzięki, ze przy tobie poczułem się młodo

użytkownik usunięty
smok_jerzy

Ja tylko tu mam ocenionych 3 tyś filmów kolego, drugie tyle mógłbym dorzucić co przemieliłem w latach świetności vsh-ów...

ocenił(a) serial na 6

Ja sobie mogę usiąść i klikać 3 godziny pod byle filmem, to też tyle naklikam - to nie o ocenianie chodzi, tylko o postawę, sposób postrzegania świata, tego że ludzie są różni i że niekoniecznie to co mi się podoba, musi podobać się innym. ja zalogowałem się tu niedawno i nie po to, żeby komukolwiek coś udowadniać, bo ile jak filmów obejrzałem, to moja sprawa, a licytowanie się jest po prostu dziecinne - wystarczy choćby porównanie - są piłkarze, którzy grają 20 lat i nic nie osiągnęli, a wchodzi jakiś nastoletni Messi i ich zamiata, choć gra dopiero lat kilka, dlatego takie rzeczy w ogóle nie są żadnym wykładnikiem ani wiedzy, ani większych czy mniejszych "kompetencji". To nie o to chodzi

użytkownik usunięty
smok_jerzy

Kolego żeby mięć jakiekolwiek gusta, nie tylko filmowe, trzeba mieć ogólne pojęcie lub wiedze w danym temacie.
Nie da się oceniać filmów nie oglądając ich wcześniej, dlatego mogę wypowiadać się na temat dany bo mam ku temu podstawy wszystkie.
Licytowanie się licytowaniem, ale jak ktoś jak ja. oglądał filmy jeszcze na maratonach filmowych i na kasetach video, ten wie o czym jest mowa tu.

ocenił(a) serial na 6

Oczywiście, na Passolinim siedziałem w DKFie 12 godzin, ale gust nie ma nic do wiedzy o filmach - albo się coś czuje albo nie , bez względu na to czy się wie jak to było robione czy nie. Albo mnie coś wciąga. albo nudzi, proste

użytkownik usunięty
smok_jerzy

Nie chce się licytować ale ja na maratony z Kurosawy filmami siedziałem od 9 rano do 19 wieczorem i to cały weekend kolego...

ocenił(a) serial na 6

No to co? Ty na Kurosawy, ja na Passoliniego czy Allena, to nie ma nic do rzeczy. Nie lubię pewnych klimatów i tyle, co ma ci więcej pisać

użytkownik usunięty
smok_jerzy

Każdy ma swoje klimaty i gusta filmowe, gorzej jak ich nie ma albo co gorsza jest bezguściem kompletnym...:-)

ocenił(a) serial na 6

Możliwe, ale dlaczego mamy sobie uzurpować prawo do oceny tego czy ktoś jest bezguściem tylko dlatego, że ma inny gust niż my? Poza tym można docenić jakiś film, ale go nie lubić, bo nam obsada czy klimat nie odpowiada. Lubisz komedie romantyczne? ja nie, ale to nie znaczy, że niektóre nie są dobrze zrobione

użytkownik usunięty
smok_jerzy

Ja lubię dramaty sensacyjne, dobry film to dobry film i tyle...

ocenił(a) serial na 6

To go oglądaj, ja będę oglądał moje ulubione

smok_jerzy

Tak, masz zj....y gust. Pitbull to jeden z najlepszych seriali o polskiej policji w tym kraju. W dodatku 90 % pokazanych w nim spraw odpowiada rzeczywistości. Jak niby mieli go zrobić? Komediowo? Nie "zczaiłeś bazy" i tyle.

ocenił(a) serial na 6
antig

Zczaiłem bazę, spokojna twoja....,to nie chodzi o merytorykę, tylko sposób narracji, ja akurat takiego nie lubię, wolę filmy robione po prostu w innej konwencji, inaczej

ocenił(a) serial na 9
smok_jerzy

nie wysilaj sie na te argumenty, jak widzisz zawsze sie znajdzie ktoś kto ocenił wiecej filmów, ktoś kto Ci bedzie wmawiał, że masz "zl....y gust" i sie kłócił, udowadniał niewiadomo co i dlaczego

ocenił(a) serial na 6
funkmerightnow

W sumie racja

użytkownik usunięty
funkmerightnow

huhuhuhuhuhuhaaaaaaaaaaaaaaaa

ocenił(a) serial na 10
smok_jerzy

Większego bezmózga od czarnodusznika81 nie widziałem nigdy w życiu. Według mnie Pitbull jest najlepszym polskim serialem do tej pory, ale tak jak powiedziałeś, każdy ma inne gusta. Pozdrawiam! :)

ocenił(a) serial na 6
rafalek1001

no dokładnie

użytkownik usunięty
smok_jerzy

buaaaaaaaaaaaahahaha

użytkownik usunięty

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

użytkownik usunięty

haahahhahahahahahahahaaaaaaaaaaaahahahahah

ocenił(a) serial na 10
smok_jerzy

W takim razie nie pogadamy. Skoro Pitbull dostaje u Ciebie 6, a Akademia Policyjna 10.
Żyjemy na dwóch różnych planetach i obym nigdy nie trafił na Twoją.

ocenił(a) serial na 6
ja_konradek

Jasne! Nie śpieszy mi się na ciężką, smętną planetę pełną ciemnych ryjów - wolę luz, uśmiech i dobry humor!

użytkownik usunięty
smok_jerzy

buahaha

użytkownik usunięty
ja_konradek

buahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones