PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 055
ocen
8,2 10 1 77055
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

A jednak ... mozna, mozna, mozna. Precyzyjnie prowadzic aktorow, napisac naturalne dialogi i zrobic swietny serial. Juz pierwsza seria PITBULLA byla klasa sama w sobie, ale musze przyznac ze po 3 odcinkach II serii chyle czola przez tworcami. Dopracowali styl z I serii i niczego nie popsuli. Fascynuje chociazby wygrywanie scen, peuntowanie ich cisza, zatrzymaniem. Aktorzy nie puszczaja roli ani na moment. Nie wiem jak to sie robi, ale to sie chyba nazywa rezyseria i wychodzi ze inne seriale po prostu takowej nie posiadaja. Osobna kwestia to ujecia, kamera z nietypowych katow patrzaca ... tym ludziom sie chce utrzymac styl. 2 odcienek ogladalem 3 razy ... 3 odcinek tez pewnie tyle razy obejrze, bo nawet samo sluchanie dialogow jest fascynujace. Matko, ale laurke napisalem.

ocenił(a) serial na 9
TenCoNieKreciNosem

Zgadzam sie w 100%. Mam nadzieje ze po 2 serii będzie 3 bo nie mogę przestać zachwycac sie tym serialem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones