PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 109
ocen
8,2 10 1 77109
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Jestem pod wrażeniem pierwszego sezonu Pitbulla. Natomiast w połowie drugiego już zostałem strasznie zniechęcony. To już nie jest ten sam klimat. Według mnie najciekawszą postacią był Metyl. To właśnie kreacja Krzysztofa Stroińskiego ciągnęła mnie do tego serialu. Nie mogę się pogodzić ze sposobem w jaki zakończono jego wątek. W pierwszym sezonie jest uczciwy, inteligenty, wrażliwy glina. W drugim sezonie podczas pracy u Ostrowskiego również wykazuję się takimi cechami. Odchodzi od Ostrowskiego z pobudek moralnych. A tu nagle zaczyna robić interesy z bandziorami, wkręca w to wszystko swojego dobrego kumpla. To jest w ogóle nie podobne do tej osoby,

Tutaj rodzi się moje pytanie. Czy w dalszym etapie sezonu 2 lub 3 Metyl się jeszcze pojawia? Jak tak to prosiłbym o krótkie streszczenie.

ocenił(a) serial na 9
Dawar

Postać Metyla w 3 sezonie już się nie pojawia. O ile się nie mylę to ostatni raz występował gdy chciał wciągnąć Gebelsa w biopaliwa (albo z akcją z narkotykami w orurowaniu terenówki).

Dawar

Zgadzam się że Metyl to kapitalna postać.

Odnośnie Twojego pytanie to faktycznie Metyl (i Nielat) nie pojawiają się w ostatniej, 3.serii. Nielat wiemy dlaczego - Mohr wtedy skupił się na teatrze, chciał odpocząć od TV (szkoda).
Nie wiem dlaczego nie było Metyla ale byłem na czacie z Vegą podczas emisji 2.serii i Vega powiedział że Metyl wróci w 3.serii i (cytat) "będzie prawdziwym sk...synem". Jednak do tego nie doszło. Zapraszam do wątku "Artak=Metyl", tam opisałem to szczegółowo.

Odnośnie zmiany Metyla to nie jest to takie niemożliwe. OK, w jedynce był ideowym gliną ale gdzie to go zaprowadziło? Wywalili go z policji (w sumie na własne życzenie ale jednak nikt nie próbował go ratować). W dwójce na początku jeszcze jakoś się trzymał ale w końcu pozbył się złudzeń i faktycznie przeszedł na drugą stronę barykady.

Metyl w części był zbudowany na Sławku Opali (oryginalnie gra go Despero ale Metyl dostał parę wątków z życiorysu Opali) o którym Vega mówił że w pewnym momencie się pogubił (pewnie chodziło mu o współpracę ze zbójami) ale się pozbierał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones