Planeta Singli. Osiem historii (2021)
Planeta Singli. Osiem historii: Sezon 1 Planeta Singli. Osiem historii Sezon 1, Odcinek 2

Grzesznica

45 min.
6,2 349
ocen
6,2 10 349
{"link":"/serial/Planeta+Singli.+Osiem+historii-2021-876046/episode/1/2"}
{"type":"film","id":876046,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Planeta+Singli.+Osiem+historii-2021-876046/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum s1e2
  • Ogladnalem, żebyście wy nie musieli. Po całkiem dobrym otwarciu tj. 1 odcinku, wracamy znowu do stabilnego poziomu polskich produkcji czyli gniotu. Nieracjonalna historia, opowiedziana przez drewniane ludziki bez talentu. Ktoś w ogóle uwierzył w tak zaserwowaną brednie? W dodatku w tle utrwalamy sztuczne stereotypy przerysowanymi postaciami. Miało wyjść śmiesznie ale i te wątek trzyma poziom reszty. Jedynie za co mogę pochwalić ten odcinek to pierwsze 3 minuty, które dawały mi nadzieję. No i momentami ładne kadry były. Dociągnąłem do końca tylko dlatego, że sparaliżowało mnie podczas seansu i puściło na napisach końcowych.

• Kuba_611 ocenił(a) ten serial na: 7

szalupka Ja Cię mam za idiotę. Bardzo fajny odcinek, Hanna Konarowska magnetyczna.

• dominisia36 ocenił(a) ten serial na: 8

Kuba_611 Mnie także ten odcinek się podobał. Wiadome - odrealnione, ale byłam wkręcona, co stanie się dalej.

• dominisia36 ocenił(a) ten serial na: 8

dominisia36 Mi* także...

• dominisia36 Na początku zdania zdecydowanie- mnie.

• sobanek ocenił(a) ten serial na: 6

szalupka odpowiadając na Twoje pytanie : tak XD